ECF Camerimage. Ruszył konkurs na identyfikację wizualną

Box1 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

O Europejskim Centrum Filmowym Camerimage w Toruniu niedługo będziemy wiedzieli nieco więcej. Rusza konkurs na identyfikację wizualną instytucji. Graficy i projektanci mają czas na nadsyłanie swojego portfolio do końca stycznia. Udział mogą wziąć artyści z całego świata.

Otwarty konkurs podzielony został na dwa etapy. W pierwszym, który trwa obecnie, projektanci i studia graficzne mogą nadsyłać swoje portfolio. Pięć z nich zostanie wybranych do drugiego etapu, w ramach którego przygotują projekty konkursowe – odpłatnie. O tym, kto przejdzie do drugiego etapu zadecyduje kapituła konkursowa, w której znaleźli się m.in. Jonathan Barnbrook, Erik Kessels, dr Marcin Władyka i Marek Żydowicz.

Decyzję komisji mamy poznać w połowie lutego. Czas, jaki wyłonieni z pierwszego etapu będą mieli na przygotowanie projektu, to kolejne 1,5 miesiąca, a więc do końca marca. Zwycięzcę drugiego etapu mamy poznać 15 kwietnia. Wtedy też poznamy indentyfikację wizualną ECFC, która będzie miała szerokie zastosowanie w funkcjonowaniu centrum, ale i przed jego powstaniem, m.in. przy okazji konkursu architektonicznego.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *