ELSA Toruń zaprasza mieszkańców do udziału w projekcie „Jeszcze #Więcej!”

Wiadomości
Fot. materiały prasowe

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Toruń we współpracy z toruńskim Centrum Wsparcia Biznesu inauguruje nowy projekt „Jeszcze #Więcej!”. O wydarzeniu, które odbędzie się we wtorek 13 listopada, rozmawiamy z Dyrektor ds. Public Relations ELSA Toruń Anną Grzesiak.

„Jeszcze #Więcej”, czyli ile?

– Założeniem projektu “Jeszcze #Więcej” jest popularyzacja wiedzy z zakresu prawa, jak i biznesu. Pragniemy tym wydarzeniem zachęcić ludzi do poszerzania swoich horyzontów i kwalifikacji zawodowych.

Wiele osób wydarzenie to kojarzyć mogą z najważniejszym projektem ELSA #Więcej. Czym się one różnią?

– Celem projektu #Więcej jest szeroko pojęty rozwój osobisty i odkrywanie własnego potencjału, czy dążenia ku lepszej karierze zawodowej. W tej inicjatywie proponowaliśmy również wiele tematycznych warsztatów. Projekt „Jeszcze #Więcej” skierowany jest do znacznie węższego grona odbiorców i skupia się na jednej, konkretnej dziedzinie. W tym przypadku na rozwoju ścieżki zawodowej i biznesie. Dzięki szkoleniom osoby zainteresowane marketingiem, własną firmą, czy rozwojem kompetencji zawodowych będą miały możliwość skupienia się jeszcze bardziej na najbardziej interesujących ich zagadnieniach. Pozwoli im na to uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach, a także kontakt z licznymi prelegentami wykładów.

Jak przedstawia się pierwsza edycja projektu?

– Ruszamy we wtorek 13 listopada o godz. 9.00 na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania oraz na Wydziale Nauk Historycznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Tego dnia zaplanowaliśmy aż 8 szkoleń. Szczegóły związane z wydarzeniem pojawią się już wkrótce na profilu ELSA Toruń na portalu społecznościowym Facebook.

Czym projekt „Jeszcze #Więcej!” się wyróżnia?

– Skierowany jest on nie tylko do studentów, ale także do osób niezwiązanych z uczelniami wyższymi. Tym samym pokazujemy, że nie faworyzujemy studentów, a jesteśmy otwarci na młodzież, osoby w wieku średnim i dojrzałym.

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

– Zapisy uruchomione zostaną na stronie ELSA Toruń. Informacje o ich rozpoczęciu podamy za pośrednictwem naszego Facebooka. Serdecznie zapraszamy!

Tagged