EnergaCAMERIMAGE w formule hybrydowej. Jak będzie wyglądał festiwal?

Box1 Wiadomości
EnergaCAMERIMAGE 2019. Fot. Łukasz Piecyk

Tegoroczna edycja festiwalu zostanie zorganizowana zarówno w formie stacjonarnej, jak i on-line. To nie tylko efekt obostrzeń sanitarnych, ale także sposób, by zwiększyć zasięg odbiorców. Teraz festiwalowe filmy i wydarzenia będzie można obejrzeć z własnej kanapy.

Centrum festiwalowe będzie znajdowało się w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki. To właśnie tam będzie odbywać się większość festiwalowych wydarzeń, m.in. pokazów filmowych, seminariów, spotkań z twórcami i paneli dyskusyjnych. Zaplanowane wydarzenia organizowane będą także w Kinie Centrum CSW, siedzibie Fundacji Tumult, a także w Cinema City Czerwona Droga. W kinach będzie obowiązywać limit miejsc 50 proc.

Po raz pierwszy rolę medium w festiwalu przejmie także platforma on-line. Uczestnicy zdalnie będą mogli wziąć udział m.in. w seansach wybranych filmów, etiud, pilotów seriali czy wideoklipów. Prawdziwą gratką będzie też wirtualny spacer po Centrum Festiwalowym. W formule on-line udostępnione zostaną poza tym seminaria, konferencje prasowe i panele dyskusyjne z twórcami.

Chętni, aby wziąć udział w wolontariacie mogą w dalszym ciągu się zgłaszać przez specjalny formularz. Sprzedaż kart wstępu ruszy w połowie października.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *