Dwór Artusa nie zwalnia. Warsztaty DIY, e-sztuka i gra on-line

Box2 Kultura Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Wczoraj amatorzy muzyki mieli okazję posłuchać retransmisji koncertu Sebastiana Zawadzkiego. Przed nami kolejna odsłona serii Historia Jednego Dzieła, warsztaty z lawowania i e-rozgrywki w popularną grę “Mafia”.

W Poniedziałek Wielkanocny o 18.30 na profilu Facebook Dworu Artusa oraz kanale YouTube zostanie opublikowany kolejny odcinek e-sztuki w Artusie. Tym razem Łukasz Wudarski skupi się na obrazie “Zmartwychwstanie”, namalowanym przez włoskiego twórcę Piero della Franscesca. Święta Wielkanocne i związana z nimi symbolika odrodzenia i zmartwychwstania to idealny moment, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o słynnym dziele, jego historii, ikonografii i sekretach kompozycji.

REKLAMA

W czwartek 16 kwietnia o 17.30 odbędzie się Artusowe DIY. Zbyszek Przybysz opowie o technice malarskiej, jaką jest lawowanie. Natomiast w sobotę 18 kwietnia o 11.00 Dwór Artusa zaprasza wszystkich fanów gry towarzyskiej “Mafia” do udziału we wspólnych rozgrywkach. Zajęcia poprowadzi Ela Lewandowicz, animatorka kultury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *