Dwór Artusa nie zwalnia. Warsztaty DIY, e-sztuka i gra on-line

Box2 Kultura Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Wczoraj amatorzy muzyki mieli okazję posłuchać retransmisji koncertu Sebastiana Zawadzkiego. Przed nami kolejna odsłona serii Historia Jednego Dzieła, warsztaty z lawowania i e-rozgrywki w popularną grę “Mafia”.

W Poniedziałek Wielkanocny o 18.30 na profilu Facebook Dworu Artusa oraz kanale YouTube zostanie opublikowany kolejny odcinek e-sztuki w Artusie. Tym razem Łukasz Wudarski skupi się na obrazie “Zmartwychwstanie”, namalowanym przez włoskiego twórcę Piero della Franscesca. Święta Wielkanocne i związana z nimi symbolika odrodzenia i zmartwychwstania to idealny moment, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o słynnym dziele, jego historii, ikonografii i sekretach kompozycji.

REKLAMA

W czwartek 16 kwietnia o 17.30 odbędzie się Artusowe DIY. Zbyszek Przybysz opowie o technice malarskiej, jaką jest lawowanie. Natomiast w sobotę 18 kwietnia o 11.00 Dwór Artusa zaprasza wszystkich fanów gry towarzyskiej “Mafia” do udziału we wspólnych rozgrywkach. Zajęcia poprowadzi Ela Lewandowicz, animatorka kultury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *