Fani Republiki spotkają się on-line. Dzień Białej Flagi w zmienionej formule

Box1 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Ogólnopolskie spotkanie fanów zespołu Republika nie mogło w tym roku odbyć się w klubie Od Nowa. Nie oznacza to jednak, że organizatorzy z niego zrezygnowali. Wyjątkowo tegoroczna edycja Dnia Białej Flagi odbędzie się… w mediach społecznościowych. Na wydarzenie zaprasza oficjalny fanclub zespołu “Republika Marzeń”.

Dzień Białej Flagi, czyli święto fanów zespołu Republika, organizowany jest co roku 25 kwietnia. To właśnie tego dnia w 1981 r. legendarny utwór został wykonany po raz pierwszy. Tym razem wydarzenie odbędzie się w zmienionej formule i będzie transmitowane on-line na oficjalnym profilu fanclubu zespołu “Republika Marzeń”. Organizatorem wydarzenia w zmienionej formule jest właśnie “Republika Marzeń” – fanclub Republiki i Grzegorza Ciechowskiego, a głównym patronem Polska Wytwórnia Muzyczna RKDF. Transmisja rozpocznie się 25 kwietnia o godzinie 22.00. Nie zabraknie legendarnej muzyki zespołu i zaproszonych gości.

Będą materiały archiwalne z koncertów, które już się odbyły, będą rozmowy z muzykami Republiki, przyjaciółmi zespołu, ale też muzyka na żywo lub “prawie” na żywo – wymienia Daniel Fabrykiewicz, organizator wydarzenia.

Pozostaje przywdziać charakterystyczny czarno-biały krawat i… czekać na transmisję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *