Fenomen ścianki reklamowej. Dlaczego warto ją mieć na targach branżowych

Box1 Materiały partnera

Popularność targów pracy, targów branżowych i innych tego typu wydarzeń wzrasta z roku na rok. Coraz więcej firm decyduje się na promocję podczas takich eventów i najczęściej wraca z nich z nowymi kontaktami biznesowymi czy kontrahentami. Jeżeli więc zastanawiasz się, jak jeszcze możesz zareklamować swoją działalność, targi będą dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Trzeba się tylko odpowiednio do nich przygotować – pomocne okażą się tutaj profesjonalne ścianki reklamowe.

Produkt o wielu zastosowaniach, czyli ścianka reklamowa w akcji

Wspomniane już targi branżowe lub targi pracy to nie jedyna okazja, podczas których możesz zaprezentować swoją firmę za pomocą ścianki reklamowej. Idealnym momentem jest też otwarcie nowego oddziału przedsiębiorstwa, najnowszej hali produkcyjnej czy jakiekolwiek inne ważne wydarzenie z życia firmy. Dzięki perfekcyjnie dobranym materiałom reklamowym promocja w mediach, w internecie i na portalach społecznościowych będzie o wiele łatwiejsza. A jak zaprojektować taką ściankę? Eksperci z firmy EXACT radzą: najlepszym wyjściem okaże się wyeksponowanie firmowego logo, istotnych informacji o działalności oraz ciekawej, przykuwającej wzrok grafiki. Tego typu powierzchnia reklamowa sprawdzi się również podczas eventu świętującego wprowadzenie na rynek nowego produktu albo promowania usługi czy zupełnie nowej inwestycji. Warto wiedzieć, że impreza firmowa to dziś nie tylko dobra zabawa, chwila integracji dla pracowników czy zapewnienie atrakcji wieczoru. To także idealny moment, żeby dać się zauważyć potencjalnym kontrahentom – chociażby za pomocą postu na fanpage’u firmy.

Zalety ścianek reklamowych: czego możesz się po nich spodziewać

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego ścianki reklamowe są tak chętnie wybierane przez przedsiębiorców, spieszymy z odpowiedzią. Powodem jest przede wszystkim ich funkcjonalność, a także wygoda użytkowania. Można je bowiem łatwo rozłożyć w miejscu, które wybraliśmy, a po skończonym evencie w prosty sposób zapakować i przewieźć samochodem. Lekkość ścianki sprawia, że wielokrotne jej składanie i rozkładanie w różnych lokalizacjach, na przykład podczas służbowej podróży na konferencje, nie nastręcza żadnych problemów. Ścianki reklamowe oferowane na przykład przez firmę EXACT do ustawienia nie wymagają dodatkowych narzędzi. Montaż przebiega więc bardzo sprawnie i z powodzeniem może być wykonywany przez jednego przedstawiciela firmy. Takie ścianki reklamowe da się łatwo dostosować do oczekiwań i potrzeb wystawców, lecz mimo tego największym powodzeniem cieszą się zwykle klasyczne ścianki konferencyjne. Jeżeli zatem chcesz zaopatrzyć się w lekki, nie sprawiający kłopotów system wystawienniczy, na jakim można nadrukować dowolną grafikę, ścianki reklamowe z pewnością przypadną Ci do gustu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *