Skip to content

4 komentarze

 1. Lukasz
  14 grudnia 2019 @ 20:05

  Takze mysle ze oni juz maja przej….za to sa na ochronkach albo cwe….ni.Tam napewno robia dobrze innym.Bez wzgledu na to kim byli na wolnosci tam sa zerami.Myja,sprzataja,usluguja,i napewno cisna ustami po pretach.

  Odpowiedz

 2. Lukasz
  14 grudnia 2019 @ 20:02

  Jesli chodzi o te kobiete,to teraz roznica jest taka ze powinna dostac za to wiekszy wyrok niz za poprzedni a czemu?Bo skoro tamci siedza i zostali uznani za winnych a sad uznal ze nie planowali zbrodni to jaki ma ona wspoludzial skoro niebylo nic planowane ludzie prawo jest zgnite.
  Nie moze byc tak ze ona podrzegala do zbrodni a oni nie planowali.Wyroki sa takie bo spoleczenstwo naciskalo i dlatego.Sad nie ulega wplywom.

  Odpowiedz

 3. Lukasz
  14 grudnia 2019 @ 19:58

  Wyrok jest bardzo niski ale niestety takie prawo.Dozywocie i tak by nic nie dalo nie zwroci jej zycia a oni beda mieli wszystko.Po ewentualnym wyjsciu moze byc dla nich gorzej nieodnajda sie i upadna na dno.A w wiezieniu niespodzianka ciekawe czy na ochronkach siedza

  Odpowiedz

 4. Gladia
  12 listopada 2019 @ 13:26

  Też bym wyszła na miejscu rodziny. Dzisiejsze sądy to są jakieś jaja. Ewidentnie widać, że zwyrole i żadne więzienie takich nie zresocjalizuje, zresztą po co się przekonywać i ryzykować? Na ziemi jest przeludnienie, więc czapa dla takich śmieci to przysługa naturze a przede wszystkim społeczeństwu. Naprawdę dzieje się tym sądom. Tam już chyba tym pracującym ludziom brakuje empatii i wrażliwości. Dlatego te 25 lat dla zwyrodnialców zamiast maksymalnej możliwej kary czyli dożywocia.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *