Skip to content

5 komentarzy

 1. Gjk
  29 listopada 2020 @ 14:15

  Ostatnie wyniki badań naukowych są wręcz NIEZWYKŁE ! Okazuje się bowiem, że ośmiornice, w przeciwieństwie do komunistów, lubią ludzi, lubią nawiązywać relacje z ludźmi. To jedno z najbardziej sensacyjnych odkryć! Co na to „polscy komuniści” I polnische-LGBT-eny? Co na to Brygady leninowskie?

  Odpowiedz

 2. Gjk
  29 listopada 2020 @ 12:46

  Nie należy używać słòw wulgarnych i obelżywych wobec innych. Dotyczy to tak samo ulic jak i netu.

  Odpowiedz

 3. hipokryzja 00
  29 listopada 2020 @ 09:24

  a dlaczego one nie protestują przeciwko trwającej pandemicznie Tresurze i całej tej medialnej bandyterce ? rozwalające nam wszystkie płaszczyzny normalnego życia? Acha….bo ich Lewica w Sejmie i tak to wszystko popiera i głosuje za ! PiS KO Lewica PeeSeL = jeden cwel !

  Odpowiedz

 4. Gjk
  29 listopada 2020 @ 08:40

  Dlaczego Brygady leninowskie i polnische- LGBT- en atakują pamięć i symbol marszałka Piłsudskiego? Po trzecie dlatego, że to on osobiście, wprowadził dekretem pełne prawa wyborcze dla kobiet. Po drugie dlatego, że w roku 1920 pokonał niemieckiego szpiega Lenina i rozbijając atak bolszewikòw na Europę, nie dopuścił do połączenia komunistòw w Rosji i Niemczech. To niestety i tak się stało w 1939. Dziś w 2020 Brygady leninowskie i polnische- LGBT- en, w kulcie dla Ribbentropa i Mołotowa, działają razem. Po pierwsze wreście dlatego, że Jòzef Piłsudski, zbiorowym wysiłkiem Polakòw, przywròcił państwo polskie. Tego: państwa polskiego- Rzeczypospolitej Polskiej, znieść nie mogą! Dlatego wulgarne i pełne niechęci ataki na polskich policjantòw. Za to, że chronią bezpieczeństwa obywateli.

  Odpowiedz

 5. tęczowa Antykultura
  28 listopada 2020 @ 22:12

  to nie są kobiety (te kulturowe na takie akcje nie chadzają), to są wywrotowe, ordynarne , wulgarne Aktywistki i tęczowe Hunwejbinki z obcej dotacji, które, tak samo jak cała antykultura, chcą kreować się na poszkodowane ,jako ofiary rzekomo opresyjnej większości….. A przecież jak widać,to oni łamią i ubezpieczają łamanie porządku. Patologia…..

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *