Gdy dieta i ćwiczenia nie pomagają

Box2 Materiały partnera Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Dieta i aktywność fizyczna to czasami za mało, żeby skutecznie pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej. Jeśli dotychczasowe metody nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, warto skorzystać z możliwości medycyny estetycznej. Kriolipoliza, lipolaser, liposukcja kawitacyjna i fale radiowe to bezinwazyjne i całkowicie bezpieczne zabiegi, które skutecznie usuwają zbędny tłuszcz nagromadzony w poszczególnych częściach ciała (brzuch, uda, biodra, klatka piersiowa itd.). Stosowane w pakiecie pomagają pozbyć się miejscowej otyłości raz na zawsze, przywracając nam pewność siebie i radość z życia. Medical Clinic Babiarz oferuje pakiety zabiegów redukujących tkankę tłuszczową, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Miejscowa otyłość to problem, z którym zmagają się nawet szczupłe osoby. Tkanka tłuszczowa kumuluje się punktowo, tworząc nieestetyczne fałdy. Ta dolegliwość dotyczy zarówno kobiet (np. biodra, uda), jak i mężczyzn (np. brzuch, klatka piersiowa). Niestety nie zawsze można pozbyć się zbędnego tłuszczu za pomocą ćwiczeń i diety. W takich sytuacjach warto skorzystać z medycyny estetycznej. Medical Clinic Babiarz oferuje profesjonalne zabiegi z wykorzystaniem najbardziej nowoczesnych technologii i wysokiej klasy sprzętu.

Kompleksowa oferta z zakresu medycyny estetycznej obejmuje bezinwazyjne zabiegi redukujące tkankę tłuszczową z wybranych części ciała. Dzięki odpowiedniemu doborowi specjalistycznych metod efekty widoczne są już po pierwszym zastosowaniu.

Kriolipoliza – wykorzystuje kontrolowane chłodzenie, aby zamrozić i wyeliminować niechciane komórki tłuszczowe. Zabieg jest bezinwazyjny, bezpieczny i skuteczny.
Lipolaser – wykorzystuje technologię laserową do pobudzania naturalnego procesu organizmu do uwalniania zgromadzonej tkanki tłuszczowej. Wiązka światła powoduje rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego i następnie naturalną drogą usuwane z organizmu.
Liposukcja kawitacyjna – to zabieg specjalną głowicą, która wytwarza falę ultradźwiękową o częstotliwości 40 000 Hz. Dzięki temu następuje redukcja tkanki tłuszczowej.

Fale radiowe – wnikając w strukturę skóry na głębokość 2 cm, nagrzewają tym samym komórki tłuszczowe oraz włókna kolagenowe. Temperatura sprawia, że komórki tłuszczowe wydzielają kwasy tłuszczowe, a włókna kolagenowe kurczą się, „podciągając” zwiotczałą skórę.
– Bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej polecana jest szczególnie osobom, które bezskutecznie próbowały zwalczyć nagromadzenie tłuszczu innymi sposobami – mówi Mariusz Babiarz, właściciel Medical Clinic Babiarz. – Ćwiczenia fizyczne i dieta często nie pomagają pozbyć się tłuszczu nagromadzonego miejscowo w niektórych partiach ciała, takich jak brzuch, pośladki czy uda. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem są profesjonalne zabiegi – wyjaśnia właściciel kliniki.

Wszystkie zabiegi w ofercie Medical Clinic Babiarz zostały przebadane klinicznie, co sprawia, że są całkowicie bezinwazyjne i bezpieczne. Ponadto Medical Clinic Babiarz posiada najnowocześniejszy dostępny na rynku sprzęt, co gwarantuje wysoką skuteczność przeprowadzanych zabiegów z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii. Zakres zabiegów dopasowany jest do indywidualnych potrzeb klienta, tak by zapewnić najlepsze efekty w redukcji tkanki tłuszczowej. Pakiet zabiegów rozpisany jest przez eksperta Medical Clinic Babiarz w odpowiednich odstępach czasowych. W skład każdego pakietu wchodzą wszystkie opisane wyżej technologie (kriolipoliza, lipolaser, liposukcja kawitacyjna oraz fale radiowe), które wzajemnie wzmacniają swoje działanie, by dać jak najlepsze możliwe rezultaty.

– Już po pierwszym zabiegu kriolipolizy, czyli „zamrażania” komórek tłuszczowych, udało mi się stracić 5 cm w obwodzie – mówi 42-letni Andrzej, klient Medical Clinic Babiarz. – Kolejne zabiegi w ramach pakietu tylko ten efekt wzmocniły, ujędrniając moją skórę, która wcześniej brzydko obwisła. Wielu facetów wstydzi się korzystać z medycyny estetycznej, uważając, że to niemęskie. Ja z kolei jestem przekonany, że dbanie o siebie to zupełnie normalna sprawa. Od jakiegoś czasu prowadzę dosyć aktywny tryb życia, odżywiam się zdrowo i staram się regularnie ćwiczyć, ale to nie pomogło mi pozbyć się tkanki tłuszczowej nagromadzonej przez te lata, gdy się zaniedbywałem. Dopiero teraz, po serii zabiegów w Medical Clinic Babiarz, zauważam pozytywne zmiany w mojej sylwetce – wyznaje Andrzej.
Jak mówi właściciel kliniki Mariusz Babiarz, tacy klienci – mężczyźni około 40-tki, którzy postanowili wreszcie o siebie zadbać – zjawiają się u niego coraz częściej.
– Wielu z nas nie ma czasu, by regularnie bywać na siłowni czy uprawiać jakiś sport. Skupieni na rozmaitych obowiązkach życia codziennego i zarabianiu pieniędzy, zaniedbujemy swoje ciało, a niekorzystne konsekwencje takiego stylu życia pojawiają się prędzej czy później – mówi Mariusz Babiarz. – Brak aktywności fizycznej powoduje, że zaczynamy przybierać na wadze, a gdy wreszcie decydujemy się na zmianę dotychczasowych nawyków, to okazuje się, że przejście na dietę i ćwiczenia nie wystarcza, by łatwo powrócić do szczupłej sylwetki. W takich sytuacjach warto sięgnąć po medycynę estetyczną – radzi ekspert.
Ofertę Medical Clinic Babiarz wyróżnia całościowe podejście do klienta – właściciel kliniki jest dyplomowanym medykiem – fizjoterapeutą, specjalistą w zakresie rehabilitacji ruchowej.

– Poszerzając swoją dotychczasową działalność o medycynę estetyczną, pragnę przede wszystkim podnosić jakość życia moich pacjentów, co jest też moim podstawowym celem jako rehabilitanta – mówi Mariusz Babiarz.
Medical Clinic Babiarz proponuje zabiegi w bardzo atrakcyjnej cenie, niższej niż w innych gabinetach medycyny estetycznej. Cennik dostępny jest na stronie internetowej www.medicalclinicbabiarz.pl.

Medical Clinic Babiarz, Dolina Drwęcy 47A, 87-162 Krobia
medicalclinic@medicalclinicbabiarz.pl
Telefon: +48 600 021 337
Rejestracja pacjentów: +48 600 507 535

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *