Gdzie będzie można zaszczepić się w Toruniu? Znamy listę miejsc

Box1 Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

Do 14 stycznia trwają zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 uprzywilejowanych osób z grupy 0. Natomiast 15 stycznia ruszy rejestracja dla osób z pozostałych grup. W Toruniu będą one mogły zaszczepić się w jednym z 19 dostępnych punktów.

Rejestracji na szczepienie będzie można dokonać przez infolinię, u lekarza POZ oraz on-line za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta.

Ministerstwo Zdrowia na rządowym portalu opublikowało wczoraj listę miejsc dla województwa kujawsko-pomorskiego, w których osoby z pozostałych grup będą mogły zaszczepić się po 15 stycznia. W Toruniu wyznaczono 19 punktów. Należą do nich:

 1. NZOZ Zespół Opieki Medycznej “Medica”, ul. Szosa Chełmińska.
 2. Przychodnia Lekarska Na Skarpie, ul. Konstytucji 3 Maja.
 3. Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Toruniu, ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego.
 4. Przychodnia Vilife, ul. Kosynierów Kościuszkowskich.
 5. Przychodnie “Nasz Lekarz”, ul. Stefana Batorego.
 6. Specjalistyczne Przychodnie Medycyny Rodzinnej Rudak-Med, ul. Podgórska.
 7. Lecznice Citomed, ul. Marii Skłodowskiej-Curie.
 8. Przychodnia Lekarska “Wrzosy”, ul. Szosa Chełmińska.
 9. Miejska Przychodnia Specjalistyczna, ul. Uniwersytecka.
 10. Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu, ul. św. Józefa.
 11. Praktyka Lekarza Rodzinnego i Przychodnia Specjalistyczna, ul. Grabowa.
 12. Przychodnia Osiedlowa Rubinkowo, ul. Dziewulskiego.
 13. Przychodnie Lekarskie “Hipokrates”, ul. Dziewulskiego.
 14. Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Nowak & Nowak, ul. Filtrowa.
 15. Centrum Medyczne “Olk-Med”, ul. Plac 18 Stycznia.
 16. Citomed, ul. Rakowicza.
 17. Revital Medic, ul. Gregorkiewicza.
 18. Centrum Medyczne Lux Med, ul. Kościuszki.
 19. Centrum Medyczne “Zdrowa Rodzina”, ul. Broniewskiego.

Do szczepień w najbliższym możliwym terminie zachęcają m.in. prezydent Michał Zaleski, prof. Zbigniew Girzyński, poseł Arkadiusz Myrcha i wokalista Sławek Wierzcholski.

Tagged

2 thoughts on “Gdzie będzie można zaszczepić się w Toruniu? Znamy listę miejsc

 1. ……..Ostrzegajcie bliskich, rodzinę, przyjaciół (i wrogów). Tresura i NACHALNA pro-szczepionkowa AGITACJA z Centralnego Telewizora. Kupilibyście nieprzetestowany Spadochron, żeby wyskoczyć z samolotu? To samo z “szczepionką” nieprzetestowaną……Szczury nie chcą się szczepić, bo nie sprawdzono jeszcze tego na ludziach…..
  Politycy i łże-Celebryci czyli: Akwizytorzy, Podwykonawcy i przedstawiciele handlowi koncernów farmaceutycznych i podległe im “media” Oszukują nas…….
  Mimo trwającej telewizyjnej, covidowej TRESURY, całe szczęście 78% samo-myślących Polaków, którzy wyłączyli Centralny Telewizor i nie dają się ogłupiać, NIE chce przyjmowac lepionej na szybko terapii genowej (tzw “szczepionki”),
  bo nie są bydłem- zaganianym kijem do zagrody na wyszczepienie-bydła. Eksperymenty medyczne na ludziach są zakazane UstawamiNorymberskimi iKonstytucją RP. Sprawdzajcie YouTube ile efektów ubocznych w GB, szczepionka nie przebadana długoterminowo na rakotwórczość !
  Kartel partyjny (PiS, PO, LEWICA, PeeSeL =jeden Cwel) tak samo jak ich Kartel Medialny, opresyjny względem własnych Odbiorców/Czytelników, prowadzą wojnę z Narodem polskim (identyczna, zgodna narracja pandemiczna i nachalna pro-szczepionkowa) – to są przedstawiciele handlowi Koncernów Farmaceutycznych.
  i niesamodzielni Podwykonawcy biznesów tego przemysłu , z którym pro-szczepionkowcy zawsze są związani biznesowo (związki z Pfizerem biurokratów z Ministerstwa “”Zdrowia”).
  Obecnie tylko Konfederacja (m.in.Grzegorz Braun) , organizacje STOP-N.O.P. i pro-polskie media internetowe np wREALU24, sprzeciwiają się tym eksperymentom, są przeciwko Fałszywej Plan.demii, demolowania nam (bez logicznego powodu) życia:
  gospodarczego, religijnego, Mszy Św., Świąt docelowo katolickich, życia rodzinnego , międzyludzkiego , odbierania nam wolności do zgromadzeń, protestów, i swobodnego oddychania (usprawiedliwiając to walką z jakims covidem) i dostępu do służby zdrowia (teraz umierają niezdiagnozowani i nie leczeni, nie operowani, nie zgłaszający się do lekarza/szpitali, do tego promocja aborcji i fałszywie dodatnie “testy”, które nic nie testują =
  = depopulacja Polaków (do planowanych 15 mln) zaczynając od najstarszych.
  Nawet sam producent “szczepionki=śmiercionki” jak i nie-Rząd- w porę wyzbyli się jakiejkolwiek odpowiedzialności za jej efekty uboczne (bezpłodność w ramach depopulacji), dopuszczona jest jedynie w trybie “warunkowym”, nieprzetestowana pod względem zanieszczyszczeń (tradycyjnie: rtęć, aluminium). Korzystanie z genów pobranych z abortowanych dzieci.
  PiS i cały Główny Przekaz wciska i reklamuje szczepionkę, bo nakupował i teraz Musi to nam opchnąć !
  Gdzie debata z pozarządowymi ekspertami, lekarzami spoza Głównego Nurtu TV ? Gdzie referendum ogólnopolskie
  w sprawie (nie-)chęci Polaków do szczepień? czyli: gdzie demokracja? Gdzie uchwalone zakazy segregacji sanitarnej (terror i nowy apartheid?) i zabójczego wpływu na nasze zdrowie kagańców-maseczek – “rekwyzytów” pozoru trwania epidemii i “zewnętrznych “rekwizytów” niewolnictwa
  (niedotlenienie zamiast swobodnego oddychania)? Do tego fałszywa podmianka zwykłej Grypy na jedyny, słuszny, telewizyjny i modny Covid. Opłacani Lekarze i gadzinowe pismaki “wyborczych” gazet- podający się za “dziennikarzy”, są finansowo zainteresowani przedłużaniem trwania “pandemii”. Dlaczego Ministrestwo NieZdrowia blokuje, pomija skuteczny, tani, polski lek: Amantadynę?
  Morawiecki,Szumowski,Niedzielski,Dworczyk,Horban,Pinkas,Sutkowski, Simon,Grzesiowski =mają krew na rękach, jako przestępcy – odpowiedzialni za śmierć Rodaków
  na ławy oskarżonych z nimi ! . Nowa Norymberga.
  Nie poddawajcie się eksperymentowi i terapii genowej jak króliki dośw. do przerobienia na: wyobcowane , zamaskowane i bezmyślne Kukły do zniewolenia, kontroli poprzez: 5 G (stąd potrzebny “dystans”) i Internet Rzeczy,
  cyborgami do grzecznego czytania gazety “wybiórczej” , promowania Anty-KULTURY LGBT, płacenia kartą i dezynfekowania bezmyślnego pocierania dłoni co 2 minuty, którymi rządzi przekaz z Telewizora, w ramach NowegoPorządkuŚwiata.
  ..Skoro niby antagonistyczni i wrodzy wobec siebie : politycy, “polskojęzyczne” media z niemieckim kapitałem, partie postPRLowskie, łże-celebryty , jeśli oni są w czymś absolutnie zgodni i niekontrowersyjni, i nachalnie lobbują pro=szczepionkowo, = to szykuje się coś bardzo złego.
  Przestrzegajcie bliskich, rodzinę, przyjaciół (i wrogów),
  Przekaż dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *