Gdzie zrobisz test na Covid-19? W Toruniu działają już trzy punkty

Box2 Wiadomości

Od środy w Toruniu testy wykrywające wirusa SARS-Cov-2 możemy zrobić w trzech punktach w mieście. Uruchomienie kolejnego było odpowiedzią na duże zainteresowanie punktami poboru wymazów i kolejki, jakie się do nich ustawiały.

Wcześniej testy można było zrobić w Miejskiej Przychodni Specjalistycznej przy ul. Uniwersyteckiej (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00, soboty w godz. 9:00-11:00) oraz w Rus-med przy ul. Przy Skarpie (poniedziałek-niedziela 13:00-16:00). Od środy 10 listopada w Toruniu działa jeszcze jeden punkt poboru wymazów. To ImmQuest przy ul. Polnej 32A. Można z niego korzystać w poniedziałek, środę i piątek w godz. 14:00-17:00 oraz we wtorek, czwartek, sobotę i niedzielę w godz. 15:00-18:00.

– To odpowiedź na to, że są chętni do pobrania wymazów. Uruchamiamy trzeci punkt, by nie było długiego czekania albo odchodzenia od zamiaru przeprowadzenia badania z powodu konieczności czekania – zapowiadał przed otwarciem punktu przy ul. Polnej prezydent Michał Zaleski.

Idąc na badanie należy zabrać ze sobą dowód osobisty.

Tagged

1 thought on “Gdzie zrobisz test na Covid-19? W Toruniu działają już trzy punkty

  1. Pismaki tylko torun ile kasy wzieliscie za za branie udziału w tej tresurze covidowej i zanudzaniu Torunian fałszywymi testami ktore nic nie testują

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *