Gęsina na świętego Marcina. Rusza wirtualny ryneczek

Box2 Wiadomości Województwo box
Fot. Andrzej Goiński dla UMWKP

Już w najbliższy weekend uruchomiona specjalna internetowa platforma zakupowa, towarzysząca kampanii “Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”. Dzięki niej, wyroby od producentów z regionu kupić będzie można bez wychodzenia z domu. 

– Wielość i różnorodność produktów oferowanych na naszym ryneczku pozwolą każdemu znaleźć coś dla siebie. Zachęcam do bezpiecznych zakupów online i wspólnego celebrowania rocznicy odzyskania niepodległości przy rodzinnym stole, z kujawsko-pomorską gęsiną i regionalnymi specjałami – mówi marszałek Piotr Całbecki.

Dzięki wirtualnemu ryneczkowi nie tylko będzie można dokonywać zakupów bezpiecznie w obliczu pandemii – jest to też szansa dla samych producentów by szerzej zaprezentować swoje wyroby. Na wirtualnym ryneczku już teraz znajduje się ponad 140 produktów, a kolejnych wciąż przybywa. Informacje o producentach oraz sposobach dostawy znaleźć można na stronie wirtualnyryneczek.czasnagesine.pl. Również tam można dokonywać zakupów i bezpośrednio kontaktować się ze sprzedawcami.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *