Ginger i Trzcinka z Torunia potrzebują pomocy. Wsparcie pozwoli sfinansować badania

Wiadomości
fot. Fundacja "Najlepszy przyjaciel" / ratujemyzwierzaki.pl

Kotka Ginger i suczka Trzcinka trafiły do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu. Pomimo troskliwej opieki, zwierzęta walczą z poważnymi schorzeniami. Podjęcie leczenia będzie możliwe dopiero po przeprowadzeniu kosztownych badań. Trwa zbiórka funduszy. Liczy się każda złotówka!

Ginger trafiła do toruńskiego schroniska w bardzo złym stanie, była niewidoma. Mimo tego, już trzy lata temu udało się dla niej znaleźć troskliwy dom. Niestety, ostatnio stan kotki zaczął się pogarszać, rozwinęła się choroba neurologiczna. Konieczne jest przeprowadzenie rezonansu magnetycznego, bo w innym wypadku nie będzie można podjąć leczenia. Ostatnie badania pochłonęły już ponad 1 tys. zł. Koszty kolejnych badań przekraczają możliwości finansowe opiekunki.

Pomoc w sfinansowaniu badań potrzebna jest także dla suczki Trzcinki, która jest aktualnie pod opieką toruńskiego schroniska. Znaleziono ją na działkach przy schronisku. Jest bardzo wychudzona i cała drży, dlatego niezbędne jest wykonanie takich badań, jak rezonans mózgu i badanie płynu mózgowo-rdzeniowego, a także konsultacja neurologiczna. 

Trwa internetowa zbiórka. Każdy może dorzucić swoją cegiełkę na portalu Ratujemy Zwierzaki. Organizatorem zbiórki jest Fundacja “Najlepszy przyjaciel”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *