Gmina Chełmża. Atrakcyjna działka idzie pod młotek. Co tam może powstać?

Box2 Region

Gmina Chełmża wystawiła na sprzedać działkę w Zelgnie. Na tym terenie stoi parterowy budynek z 12 boksami garażowymi. Cena wywoławcza to 37 tys. zł.

To trzecie podejście do sprzedaży nieruchomości w Zelgnie (gmina Chełmża). Chodzi o teren o powierzchni 0,25 ha, który jest zabudowany parterowym, niepodpiwniczonym budynkiem garażowym z 12 boksami garażowymi o powierzchni użytkowej 209 m kw.

Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania. Ne ma też wydanej decyzji o warunkach zabudowy. Według gminnego studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego jest to teren aktywności gospodarczej. Może tam powstać zabudowa usługowo-handlowa z możliwością zamieszkania i nieuciążliwą działalnością gospodarczą, zieleń urządzona bądź parking.

Licytacja zaczyna się od 37 tys. zł. Wadium – 3,7 tys. zł – trzeba wpłacić do 5 lipca. Przetarg odbędzie się 12 lipca o godz. 9 w Urzędzie Gminy Chełmża przy ul. Wodnej 2.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *