Gołoledź w Toruniu. Jest bardzo ślisko na ulicach [FOTO + WIDEO]

112 Box2 Wiadomości

Bardzo trudne warunki do jazdy są m.in. w centralnej i zachodniej części miasta. Ślisko jest m.in. na Szosie Chełmińskiej i ul. Łódzkiej. Auta jeżdżą tam powoli i w długich kolejkach.

“UWAGA! Niezwykle trudne warunki na drogach – gołoledź. Zalecamy ostrożną jazdę, w miarę możliwości niekorzystanie z aut do czasu poprawy sytuacji” – to komunikat z miejskiego systemu Toruń SMS.

fot. Google Maps

Trudne warunki do jazdy są w centralnej części Torunia, zachodniej, a także na lewobrzeżu. Tam także tworzą się największe zatory. Lepiej jest we wschodniej części Torunia. Tam jezdnie są czarne i niepokryte lodem.

– Na Szosie Chełmińskiej od Polnej do Długiej jest masakra – mówi jeden z naszych Czytelników. – Jezdnia jest pokryta lodem. Samochody jadą w długich korkach nie prędzej niż 20 km na godz. Nie widziałem żadnej pługopiaskarki w tej okolicy. Na Wielkim Rowie jest nieco lepiej.

fot. Łukasz Piecyk

Nasi Czytelnicy donoszą nam też, że trudna sytuacja jest także na drogach na lewobrzeżu m.in. na Łódzkiej i Andersa, a także na odcinku autostrady A1 pod Toruniem. – Jezdnia to lodowisko – pisze jeden z nich.

fot. nadesłane

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

1 thought on “Gołoledź w Toruniu. Jest bardzo ślisko na ulicach [FOTO + WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *