Google uaktualniło Street View o nowe zdjęcia z Torunia

Na luzie Polecamy Wiadomości
fot. Google Maps

Google uaktualniło w Street View zdjęcia z największych polskich miast. Wśród nich jest m.in. Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Bydgoszcz, a także nasze miasto. Nowe zdjęcie były zrobione w 2017 r. i w tym roku.

W usłudze Street View, która działa w ramach google’owskiej aplikacji Mapy, pojawiły się nowe zdjęcia z największych miast w Polsce. Odświeżone zostały widoki m.in. z Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Szczecina, Poznania, Wrocławia, Białegostoku, Bydgoszczy, Olsztyna i Katowic, a także Torunia.

Nowe zdjęcia były robione w 2017 r. i w tym roku. Odświeżony został m.in. Rynek Staromiejski i niektóre staromiejski uliczki. Zdjęcia były wykonywane tam w ubiegłe wakacje – przy pomniku Kopernika widać banery reklamowe igrzysk polonijnych, które odbywały się w lipcu i sierpniu 2017 r. Jest też letnia ul. Szeroka, gdzie piętrzą się tłumy turystów.

W “nowej” wersji – już bez drzew – możemy oglądać np. ul. Sobieskiego (zdjęcia wykonane w lipcu 2018 r.). Jednak nie wszystkie toruńskie ulice zobaczymy w odświeżonej wersji. Na szczęście nie zniknęły stare zdjęcia robione przez Google kilka lat temu. Można je przeglądać, klikając w ikonkę zegara w lewym górnym rogu strony.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *