Gratka dla miłośników motoryzacji. Auto Moto Show Toruń 4 września

Box2 Wiadomości
fot. materiały prasowe organizatora

4 września w toruńskim MotoParku w kilkunastu strefach wystawowych zaprezentowane będą wyjątkowe pojazdy, reprezentujące różne oblicza motoryzacji.

Podczas tegorocznego Auto Moto Show Toruń zobaczyć będzie można wiele niezwykłych samochodów i motocykli, w tym również takich, które bardzo rzadko wyjeżdżają na drogi. Nowości rynku motoryzacyjnego wystawią dealerzy samochodowi i motocyklowi. Zaprezentuje się też szereg klubów zrzeszających miłośników poszczególnych modeli i marek, w tym m.in. toruńskie kluby fanów Forda Mustanga, Chevroleta Camaro i marki Mercedes-Benz. W trakcie wydarzenia na torze znajdującym się na obiekcie będą odbywały się liczne pokazowe przejazdy sportowych samochodów i motocykli oraz przejazdy z udziałem publiczności.

To będzie wydarzenie w konwencji moto show, jakiego w zasadzie na terenie północnej Polski jeszcze nie było – podkreśla Tomasz Niejadlik, dyrektor Auto Moto Show Toruń. – W otwartej przestrzeni będzie można zobaczyć bardzo szeroki zakres pojazdów, jednakże każdy samochód i motocykl, który weźmie udział w evencie, będzie musiał został odpowiednio zweryfikowany, czy spełnia odpowiednie kryteria, ażeby móc zostać zaprezentowany na tego typu imprezie. Zależy nam na odpowiednim, wysokim poziomie tej wystawy. To nie jest wydarzenie, na które każdy płacący wjazdówkę na bramie może sobie bez problemu wjechać. Zaprezentują się zarówno wystawcy firmowi, jak i indywidualni, czyli osoby prywatne, które posiadają ciekawe maszyny i chcą je pokazać, jednakże wszyscy oni muszą uprzednio przejść wspominaną weryfikację. Dla tej drugiej grupy organizowana przez nas impreza jest formą ekskluzywnego zlotu, na którym po prostu warto zagościć. Wyjątkowość wydarzenia wiąże się też z tym, że będzie to duża wystawa niezwykłych pojazdów, ale też równolegle bardzo dużo będzie działo się na torze, który jest częścią obiektu.

Wydarzenie będzie biletowane. Sprzedaż wejściówek przez Internet ruszy w drugiej połowie sierpnia – więcej na oficjalnej stronie imprezy.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *