Hakerzy zaatakowali Twittera Iwony Michałek? “Gang PiS przekroczył wszelkie granice”

Box1 Polityka Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

– Gang PiS na czele z Kaczyńskim przekroczył wszelkie możliwe granice – to fragment wpisu, jaki pojawił się dziś na twitterowym koncie Iwony Michałek. Posłanka Zjednoczonej Prawicy wydała w tej sprawie oświadczenie.

– Gang PiS na czele z Kaczyńskim przekroczył wszelkie możliwe granice. Okrucieństwo i bezkarność stały się normą dla rządzącego estbleshmentu. Nie chcę już być po tej samej stronie z mordercami, katami i złodziejami – brzmi treść jednego z wpisów, opatrzona wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego za kratkami.

REKLAMA

– PiS to typowa dyktatorska, antydemokratyczna organizacja przestępcza, która skoncentrowana na bogaceniu się w sposób nieuczciwy – brzmi kolejny z wpisów.

Iwona Michałek zdążyła już wydać w tej sprawie oświadczenie. Jak twierdzi, padła ofiarą ataku hakerskiego, a od treści wspomnianych wpisów się odcina. Oto pełna treść oświadczenia:

Szanowni Państwo w dniu dzisiejszym tj. 12.01.2021 r. doszło do włamania i przejęcia moich kont w mediach społecznościowych oraz publikacji na nich pewnych treści, od których jednoznacznie i  kategorycznie się odcinam.
Jednocześnie informuję, iż zostały powiadomione odpowiednie służby i podjęte stosowne kroki prawne w tej sprawie.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *