Igor Herbut wystąpi w CKK Jordanki. Zaśpiewa materiał z nowej płyty

Box2 Kultura Polecamy Wiadomości
fot. materiały prasowe

22 października w toruńskim CKK Jordanki z materiałem ze swojej nowej płyty wystąpi Igor Herbut. Będzie to jedyna okazja, by w Toruniu usłyszeć utwory z albumu “Chrust” w wykonaniu na żywo. Bilety już od 119 zł.

Płyta “Chrust” Igora Herbuta została nominowana do Fryderyka w kategorii ,,Muzyka Poetycka”. Będzie to pierwsza trasa z tym bardzo przejmującym, szczerym i ważnym dla artysty albumem. Po dwóch przedpremierowych pokazach we Wrocławiu i Wieluniu, artysta zdecydował się zaprezentować nowy album na trasie, w trakcie której odwiedzi 9 polskich miast. Jednym z nich będzie Toruń.

REKLAMA

Gdy widziałem ze sceny reakcje ludzi, zeszklone oczy publiczności, wiedziałem, że musimy zagrać́ ten materiał w jeszcze kilku wyjątkowych miejscach. Po koncertach ludzie pisali do mnie, że nigdy nie przeżyli niczego bardziej magicznego i że nigdy nie czuli tak wiele emocji w jednym momencie. To bardzo wzruszające, bo i ja to samo czuję na scenie. Ale to nie tylko moja zasługa. Ten cudowny klimat wprowadza też scenografia stworzona przez mojego przyjaciela, na którego nie bez przyczyny mówimy Czarodziej – tłumaczył artysta.

Na scenie Igorowi Herbutowi towarzyszyć będą Tomasz Świerk, Przemek Świerk, Piotr Kołacz oraz Tomasz „Hary” Waldowski. Wspomnianym Czarodziejem jest z kolei Tomasz Sierotko, reżyser oświetlenia i scenograf odpowiedzialny wcześniej za wyprzedaną w kilka godzin solową trasę̨ „Lwia część́”.

Z “Chrustem” Igor Herbut odwiedzi Toruń, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Warszawę, Łódź, Wrocław, Lublin i Kraków. Jest więc na co czekać, bo opinie z przedpremierowych występów są bardzo pozytywne.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *