Miasto promuje się w Monachium

W Monachium odbywają się Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji Expo Real. To największa w Europie impreza wystawiennicza, podczas której spotykają się decydenci i uczestnicy międzynarodowego rynku inwestycji i nieruchomości. Obecne jest na niej miasto Toruń.

W zeszłym roku ponad 1000 wystawców z ponad 29 krajów i niemal 20 000 uczestników spotkało się, aby wymienić doświadczenia i zaprezentować produkty, usługi w całym łańcuchu wartości międzynarodowego rynku nieruchomości – od pomysłu i koncepcji poprzez finansowanie i realizację po marketing, eksploatację i użytkowanie.

Toruń od lat regularnie uczestniczy w tych targach, wspólnie z innymi miastami z województwa kujawsko-pomorskiego. Expo Real to wydarzenie, w którym bez wątpienia warto uczestniczyć, gdyż obecność w Monachium przynosi same korzyści. Informowaliśmy o nich już wcześniej. To właśnie podczas tych targów skutecznie zainteresowaliśmy lokowaniem biznesu w Toruniu kliku znaczących inwestorów – mówi Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Udział w wydarzeniu współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu: „Invest in BiT CITY 2. Promocja potencjału gospodarczego oraz promocja atrakcyjności inwestycyjnej miast prezydenckich województwa kujawsko-pomorskiego”.