IV edycja konferencji Firma Przyszłości w Toruniu [ZDJĘCIA]

Box2 Izba Przemysłowo-Handlowa Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Od rana budynek CKK Jordanki w Toruniu gościł IV edycję konferencji Firma Przyszłości, organizowaną przez Izbę Przemysłowo Handlową w Toruniu. Za nami cały dzień prelekcji, podczas których goście wydarzenia mogli dowiedzieć się więcej na temat trendów w biznesie, ale i nawiązać nowe kontakty. Zdjęcia z otwarcia konferencji zobaczyć można w naszej galerii.

Konferencja Firma Przyszłości odbyła się już czwarty raz. W ubiegłym roku z uwagi na pandemię zdecydowano się jej nie organizować. W tym roku można było pozwolić sobie na nieco więcej. W CKK Jordanki odbyło się łącznie 17 prelekcji, poprowadzonych przez znane i doświadczone postacie świata biznesu.

– Wszyscy chcielibyśmy poznać swoją przyszłość. W tym przypadku przyszłość biznesową. Organizujemy tę konferencję, próbujemy ściągać najlepszych mówców, którzy w sposób konkretny i czytelny przedłożą nam trendy, z którymi mamy do czynienia – mówił podczas otwarcia konferencji Henryk Dulanowski, prezes Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu.

Wśród prelegentów znaleźli się m.in. Paweł Tkaczyk, który poprowadził prelekcję “Kultura zjada strategię na śniadanie. Czyli o budowaniu przewagi konkurencyjnej” Magda Foeller z prelekcją “Ty – największy kapitał Twojego biznesu”, Marek Zuber (“Świat po pandemii: nowa rzeczywistość, czy powrót do normalności?”), Basia Piasek (Jak zmienia się sprzedaż w obliczy zmian technologicznych i ekosystemu rynkowego), Jowita Michalska (“Przyszłość rynku pracy – nowe technologie, kompetencje przyszłości”), Daniel Mackiewicz (“Jutro zaczęło się wczoraj”) czy Kamila Kużaj-Karaszewska (Elastyczność psychologiczna – kluczową kompetencją liderów przyszłości).

Konferencja Firma Przyszłości to nie tylko motywujące i pobudzające do działania prelekcje, ale też szansa na nabycie kontaktów biznesowych. Goście wydarzenia mogli nawiązać kontakty podczas networkingu na żywo.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *