Jak powstaje ciepło? Przed nami nocne zwiedzanie toruńskiej elektrociepłowni

Box2 Wiadomości
fot. PGE Toruń

2 marca w ramach akcji “Poznaj region z przewodnikiem” będzie można zwiedził elektrociepłownię gazową PGE Toruń przy ul. Ceramicznej i dowiedzieć się, w jaki sposób powstaje ciepło i jak jest dostarczane do ponad 100 tys. mieszkańców Torunia.

Nocne zwiedzanie elektrociepłowni pod hasłem “Jak powstaje ciepło?”
PGE Toruń organizuje wspólnie z urzędem marszałkowskim w ramach akcji “Poznaj region z przewodnikiem”.

Zapraszamy mieszkańców regionu na rodzinne, nocne zwiedzanie elektrociepłowni PGE Toruń. W tym roku po raz pierwszy do akcji “Poznaj region z przewodnikiem”, zostały zaproszone firmy i zakłady przemysłowe. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli zwiedzić w niecodziennej, nocnej scenerii toruńską elektrociepłownię PGE Toruń – informuje toruński producent i dostawca ciepła.

Nocne zwiedzanie przewidziano 2 marca od godz. 19. Będzie można zobaczyć, w jaki sposób elektrociepłownia gazowa przy ul. Ceramicznej wytwarza i dostarcza ciepło do ponad 100 tysięcy mieszkańców Torunia.

Zapisy na zwiedzanie kompleksu rozpoczną się 21 lutego o godz. 9 na stronie urzędu marszałkowskiego www.rejestracja.kujawsko-pomorskie.pl. Potrwają do 1 marca do godz. 21. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zaplanowano trzy tury: o godz. 19, 20 i 21. Każda z nich potrwa półtorej godziny. Podczas zwiedzania, ze względów bezpieczeństwa, wymagane jest obuwie na płaskiej podeszwie.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *