Jaki jest stan techniczny Twojego auta? W sobotę sprawdzisz to bezpłatnie

Polecamy Wiadomości
Fot. nadesłane

Masz samochód? Weź udział w akcji bezpłatnej kontroli jego stanu technicznego. W najbliższą sobotę 3 sierpnia do Torunia zawita ekipa ProfiAuto PitStop, aby udzielić kierowcom informacji na temat kondycji ich pojazdów i zachęcić do regularnych kontroli stanu technicznego auta.

W Toruniu stan techniczny swojego auta będzie można sprawdzić na parkingu przy C.H. Kometa, ul. Grudziądzka 162, w godzinach od 10 do 16.

– W mobilnym punkcie serwisowym robimy przegląd układów i części, które bezpośrednio przekładają się na bezpieczeństwo i komfort jazdy. W ramach akcji sprawdzamy, jak wygląda zawieszenie, kontrolujemy akumulator, ciśnienie i stan bieżników opon, oświetlenie czy wycieraczki. Zwracamy też uwagę na jakość płynów eksploatacyjnych. Badamy temperaturę wrzenia płynu hamulcowego oraz krzepliwość płynu chłodniczego. Jak sama nazwa akcji wskazuje, całość odbywa się ekspresowo i profesjonalnie – mówi Mariusz Maksym, ekspert techniczny ProfiAuto.

Poza profesjonalnym formularzem z przeprowadzonej kontroli, każdy uczestnik wydarzenia otrzyma również motoryzacyjny upominek. Organizatorami akcji PitStop są: marka ProfiAuto, sklep motoryzacyjny Auto-Mar, firmy ATE, Denso, Eni, MANN-FILTER, Osram, Valeo oraz Varta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *