Jazda na czerwonym. Czy to słynny toruński “celebryta”? [WIDEO]

Na luzie Polecamy
fot. nadesłane

Po naszym sobotnim artykule dotyczącym jazdy na czerwonym świetle w Toruniu dostaliśmy kolejne nagranie od naszego Czytelnika – tym razem ze skrzyżowania ul. Legionów i Żwirki i Wigury.

To nagranie do najświeższych nie należy. Jest opatrzone datą – 12 lutego. Dobitnie jednak pokazuje zachowanie niektórych kierowców, którzy pokonują skrzyżowania na czerwonym świetle.

Na nagraniu widać kolejkę aut, która czeka na przejazd ul. Żwirki i Wigury. To normalne sceny na skrzyżowaniu ul. Legionów i Żwirki i Wigury. Nagle światła się zmieniają i część kierowców pozostaje na środku skrzyżowania, blokując przejazd jadącym z Legionów. Do ogonka dołącza też kierowca srebrnej toyoty. Ewidentnie jedzie na czerwonym.

Nasz Czytelnik, który pragnie pozostać anonimowy, podzielił się jeszcze krótkim opisem tego nagrania: – Ostatni samochód (toyota), wjeżdżający na czerwonym to znany toruński “celebryta”. 

Ciężko jednak rozpoznać osobę siedzącą za kierownicą.

„Jazda na czerwonym to plaga na toruńskich ulicach!” [KOMPILACJA WIDEO]

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys