Jędraszewski i Czarnek będą w Toruniu. Lewica szykuje im tęczowe powitanie

Box1 Wiadomości
Fot. Pixabay

Już w ten piątek 20 listopada do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej o. Rydzyka przyjadą arcybiskup Marek Jędraszewski i minister edukacji Przemysław Czarnek. Aktywiści z lewicy planują zorganizować w tym czasie “wielką tęczową prowokację”.

Wizyta odbędzie się w ramach XIII Międzynarodowego Kongresu „Katolicy a wychowanie – współczesne wyzwania szkolnictwa wyższego i nauki”. Arcybiskup Marek Jędraszewski w piątek rano wygłosi wykład, a po południu wystąpi minister Czarnek i opowie o wyzwaniach, stojących przed polskim szkolnictwem.

Młodzi aktywiści z Lewicy zapowiadają na sobotę 21 listopada tęczową demonstrację. Celem wydarzenia będzie m.in. protest przeciwko obywatelskiemu projektowi Kai Godek, zakazującemu marszy równości.

Pokażmy co o tym myślimy, tak jak tylko my to potrafimy. Urządźmy im WIELKĄ TĘCZOWĄ PROWOKACJĘ. Pokażmy im wszystko to, czego się boją. Pokażmy, że nie damy sobie zabrać wolności. Niech przez czas trwania naszej akcji performatywnej toruński rynek zamieni się w jedno wielkie TĘCZOWISKO – czytamy na stronie wydarzenia.

Organizatorzy piszą o tym, że mają prawo przetwarzać flagę i godło oraz, że nikt nie może sobie rościć praw do symboli religijnych. Zachęcają przy tym, aby na demonstracje przynosić ze sobą przedmioty o fallicznym i waginalnym kształcie, “skoro wszystko kojarzy im się z seksem”, argumentują.

Tego dnia gośćmi Tadeusza Rydzyka będą Przemysław Czarnek oraz biskup Jędraszewski, zgotujmy im tęczowe powitanie – dodają.

Tęczowisko rozpocznie się o 16.00 pod pomnikiem Mikołaja Kopernika.

Tagged

8 thoughts on “Jędraszewski i Czarnek będą w Toruniu. Lewica szykuje im tęczowe powitanie

 1. wyborczy “Tylko Toruń” – jako lewicowy kieszonkowy, tęczowy Biuletyn Propagandowy dyżurny Informator planów Strajków tzw “Kobiet” , poprzez swoich pracowników (podających się za dziennikarzy) – ciągle w Pogotowiu zapowiadający kolejne tęczowe prowokacje i przemarsze w mieście –
  ot to są “prawdziwie niezależne, niepokorne” media toruńskie.
  Żenada.

 2. hmm Przypomnijmy zatem – 9 marca 1943 r. zbrodniarz Adolf Hitler “funduje” okupowanym Polkom
  legalną aborcję, tzn możliwość zabicia własnego dziecka poczętego.
  Czy kulturowe, zdrowie Kobiety na poziomie powielałyby te totalitarne, nazi stowskie postulaty ? szczerze wątpię…..
  Kontynuujmy: A. Hitler: “osobiście zastrzelę każdego, kto uniemożliwiałby przeprowadzanie aborcji na okupowanych terenach Wschodnich
  (np w okupowanej Polsce)
  Te maszerujące Pasożyty na dotacjach , o spatologizowanej tęczowej mentalności eugenicznej – jako pierwsze podadzą Ci “zastrzyk” na starość, bo może będziesz za głośno charczał.
  Taka jest mentalność aborcyjna i eugeniczna…
  “Wybór, wybór” kobiet – a jaki wybór ma to dziecko nienarodzone?

 3. Najdziwniejsze jest to, że lewactwo – nie potrafiąc zdobyć władzy na drodze demokratycznej -ucieka sie wyłącznie do burd, rozrób, chuligaństwa. I są przy tym “Polacy”, którzy “mieniąc ” się “dziennikarzami w tym wszystki aktywnie uczestniczą.
  WSTYD.

 4. Dziennikarze są w mediach po wielu stronach- opcjach. Co z tego. Swoje preferencje i poglądy teź mają jak reszta społeczeństwa. Zresztą wymieniają się etatami, z tv prywatnych do tvp i odwrotnie. Podobnie z radiem i gazetami. Chociaż wielu miejsca pracy nie zmienia. Ot zwyczajność.

 5. Ale jaja!!! Wmawiają że jest tu rozdział kościoła od państwa… To po co on i jakim prawem jedzie do tadzia???. Chyba wiem….
  RE PO LO NI ZO WAĆ tę anty polską uczelnię!!!!!
  Brawo ministrze!!!!!

 6. ….goebbelsosko – urbanowski “Tylko Toruń” – jako lewicowy = kieszonkowy, tęczowy Biuletyn Propagandowy i portal dezinformacyjny
  jako dyżurny Informator planów Strajków tzw “Kobiet” ,czyniący to poprzez swoich pracowników (podających się za dziennikarzy) –
  ciągle w Pogotowiu zapowiadający kolejne tęczowe prowokacje i przemarsze w mieście –
  ot – to są “prawdziwie niezależne, niepokorne” ŁŻE- media toruńskie.
  Żenada! Przypomnijmy im zatem – 9 marca 1943 r. zbrodniarz Adolf Hitler “funduje” okupowanym Polkom
  legalną aborcję, tzn możliwość zabicia własnego dziecka poczętego.
  Czy kulturowe, zdrowe Kobiety na poziomie powielałyby te totalitarne, nazi stowskie postulaty ? szczerze wątpię…..
  Kontynuujmy: Adolf Hitler:
  “osobiście zastrzelę każdego, kto uniemożliwiałby przeprowadzanie aborcji na okupowanych terenach Wschodnich
  (np w okupowanej Polsce)”.
  Te maszerujące Pasożyty , na obcych dotacjach , o spatologizowanej , tęczowej mentalności eugenicznej –
  jako pierwsze podadzą Wam “zastrzyk” na starość (bo może będziecie za głośno charczeli i przeszkadzali).
  “Wybór, wybór” kobiet – a jaki wybór ma to dziecko nienarodzone?

 7. To prawda. Pomysł pana kanclerza Niemiec, z roku 1943, jest i będzie realizowany na polskich kobietach w dalszym ciągu przez obecną panią kanclerz. Republika Federalna Niemiec nie odstąpi od tego. Ta polityka na ” terenie wschodnim” stanowi istotny wkład do budżetu Republiki Federalnej i dofinansowuje emerytury Niemcom. Marsze będą jakiś czas trwały, powtarzały się przy każdej okazji. Towarzyszki z ròżnych organizacji- pod “zasłoną LGBT”(nie mylić z homoseksualistami), będą w dalszym ciągu pracowały dla towarzyszek niemieckich. Towarzyszka Vera dała przykład ” jak pracować mamy”. Còż jest jak jest.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *