Jest reakcja komitetu Michała Zaleskiego na pojawienie się strony niedlazaleskiego.pl

Box2 Wiadomości
fot. screen ze strony niedlazaleskiego.pl

– Szkoda nam czasu na interesowanie się tymi, których jedynym sposobem zwrócenia na siebie uwagi są manipulacje, obelgi i nieczyste zagrywki – to reakcja komitetu wyborczego wyborców Michała Zaleskiego na pojawienie się strony internetowej – niedlazaleskiego.pl – atakującej urzędującego prezydenta Torunia.

Dzisiaj poinformowaliśmy o tym, że w internecie pojawiła się strona internetowa niedlazaleskiego.pl, w której znalazły się wpisy uderzającego w Michała Zaleskiego. Mowa tam m.in. tym, jak wyglądają relacje między urzędującym prezydentem a o. Tadeuszem Rydzykiem. Autorzy strony wskazują też toruńskie inwestycje, z którymi były lub są problemy. Wśród nich jest m.in. przebudowa ul. Olsztyńskiej.

Niedlazaleskiego.pl. W internecie pojawiła się strona-paszkwil dotycząca Michała Zaleskiego. Kto za tym stoi?

Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie sztabowców komitetu Zaleskiego. Ok. godz. 20 otrzymaliśmy odpowiedź.

– Od początku naszej kampanii przyjęliśmy założenie, że interesuje nas tylko pozytywny przekaz i nie będziemy prowadzić kampanii negatywnej – czytamy w komentarzu komitetu wyborczego wyborców Michała Zaleskiego. – Na to samo liczyliśmy w przypadku innych komitetów. Szkoda, że dzieje się inaczej. Intensywnie pracujemy nad kampanią swoich kandydatów, niedługo przedstawimy szczegółowe programy w trzech ważnych obszarach rozwoju miasta i propozycje dla poszczególnych jego części. Szkoda nam czasu na interesowanie się tymi, których jedynym sposobem zwrócenia na siebie uwagi są manipulacje, obelgi i nieczyste zagrywki. Będziemy reagować tylko w tych sytuacjach, w których zaistnieje podejrzenie popełnienia przestępstwa ściganego z oskarżenia publicznego. Korzystając z okazji, raz jeszcze prosimy o prowadzenie kampanii zgodnie z prawem i dobrymi obyczajami.

  

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *