Joanna Scheuring-Wielgus dwójką na liście Biedronia

Box2 Polecamy Polityka Wiadomości
fot. nadesłane

Pierwsze informacje o starcie toruńskiej posłanki z warszawskiej listy Wiosny pojawiły się tydzień temu. Dziś Robert Biedroń ogłosił, że Joanna Scheuring-Wielgus wystartuje z drugiego miejsca na warszawskiej liście jego ugrupowania.

Gdy tydzień temu zadzwoniliśmy w tej sprawie do Joanny Scheuring-Wielgus, nie potwierdziła nam startu w wyborach do Parlamentu Europejskiego z partii Wiosna. W ostatnich dniach pojawiało się coraz informacji w tej sprawie, m.in. że toruńska posłanka będzie dwójką na warszawskiej liście ugrupowania Roberta Biedronia.

REKLAMA

Dziś Biedroń ostatecznie ogłosił, że Scheuring-Wielgus wystartuje z drugiego miejsca na warszawskiej liście do europarlamentu.

– Jestem przekonany, że także będąc w Parlamencie Europejskim Joanna będzie kontynuowała trudne zadanie uzdrawiania Polski – powiedział Biedroń na konferencji w Warszawie. – Witaj w domu, witaj w Wiośnie. To dla mnie i dla Wiosny zaszczyt, że Joanna dołączy do naszej drużyny.

Scheuring-Wielgus na tej samej konferencji zapowiedziała, że nie odchodzi z partii Teraz, którą tworzy wraz z Ryszardem Petru i Joanną Schmidt.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

1 thought on “Joanna Scheuring-Wielgus dwójką na liście Biedronia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *