Jubileuszowe show Cyrku Zalewski w Toruniu

Box2 Wiadomości
fot. nadesłane

W tym roku Cyrk Zalewski świętuje swój perłowy jubileusz! Z okazji 30-lecia istnienia cyrku najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce przygotowała wyjątkowe widowisko dla całej rodziny. Mieszkańcy Torunia będą mieli szansę obejrzeć je 27 i 28 marca na jednym z trzech zaplanowanych spektakli.

Cyrk Zalewski ma już 30 lat! Z okazji tego pięknego jubileuszu rodzina Zalewskich, której cyrkowe tradycje sięgają aż ośmiu pokoleń, przygotowała naprawdę wyjątkowe show, które w doskonałej zabawie połączy trzy pokolenia widzów.

Namiot cyrkowy Cyrku Zalewski stanie w Toruniu przy Szosie Lubickiej (osiedle Rubinkowo). Podczas 3 spektakli – w niedzielę 27 marca o godzinie 14.00 i 17.00 i w poniedziałek o 17.00 zachwyci torunian swoim magicznym show.

Nie zabraknie uwielbianych przez widzów słynnych motorów w kuli śmierci – tym razem w ekstremalnie niebezpiecznej wersji z aż czterema jeźdźcami! W jubileuszowym programie także – ekstremalne ewolucje na WAHADLE ŚMIERCI, podniebny pokaz akrobatyczny na rowerze, wspaniała gimnastyka napowietrzna, pokaz na trampolinie na wesoło, wielka iluzja i zupełnie niesamowity pokaz Laser Mana.

Na arenie nie może zabraknąć klowna – widzów będzie bawić tym razem wyjątkowy hiszpański duet komiczny – RIVELINO. Na cyrkowej arenie pojawią się artyści m. in z Polski, Brazylii, Ukrainy i Hiszpanii.

– Jubileusz 30-lecia istnienia to dla nas wielka radość. Ale nie byłoby nas w tym miejscu, gdyby nie widzowie, którzy doceniają i kochają tradycyjną sztukę cyrkową, zarażając miłością do nie kolejne pokolenia. Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy na najnowszy program w 2022 r. – mówi Kamil Zalewski , reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu Cyrku Zalewski.

SPEKTAKLE:

  • Niedziela, 27 marca 2022 r. Godz. 14.00 i 17.00
  • Poniedziałek, 28 marca 2022 r. Godz. 17.00
Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.