Jutro rusza sprzedaż żużlowych karnetów. Ile będą kosztować?

Box2 Sport Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk (archiwum)

Jutro w samo południe KS Toruń rozpocznie sprzedaż karnetów na sezon 2022. Obowiązywać będą tylko na rundę zasadniczą Ekstraligi. Zakupić je będzie można między innymi poprzez stronę internetową.

Kibice, którzy kupili taki karnet w zeszłym roku i go zachowali, mogą skorzystać z cen promocyjnych, otrzymają również okolicznościowy szalik.

REKLAMA

Cennik:

Strefa Niebieska:

– Karnet Normalny – 310 zł;

– Karnet Ulgowy – 240 zł, dla młodzieży urodzonej w 2004 roku i później oraz dla studentów urodzonych w 1998 roku i później;

– Karnet dziecięcy – 50 zł., obowiązuje dla dzieci do lat 7

– Karnet Normalny Lojalnościowy – 230 zł, dla posiadaczy karnetów normalnych w sezonie 2021;

– Karnet Ulgowy Lojalnościowy – 190 zł, dla posiadaczy karnetów ulgowych w sezonie 2021;

Strefa Czerwona – Trybuna Główna:

– Karnet Normalny – 900 zł;

– Karnet Normalny Lojalnościowy – 700 zł;

– Karta Parkingowa – 150 zł.

Sprzedaż odbywać się będzie na stronie http://www.kstorun.kupbilety.pl/. Kibice, którzy mieli karnet na sezon 2021, zachowują prawo, by kupić nowy na to samo miejsce, pod warunkiem że odgórne regulacje pandemiczne nie będą tego uniemożliwiać. Prawo to obowiązuje do 15 stycznia przyszłego roku. Warunkiem nabycia karnetu na to samo miejsce jest jego zakup w siedzibie klubu na Motoarenie oraz posiadanie ze sobą karnetu z sezonu 2021. Sprzedaż takich karnetów będzie się odbywać w poniedziałki w godzinach 8-16 oraz w czwartki w godzinach 12-18.

Natomiast ci, którzy nie mieli karnetu w minionym sezonie, mogą go kupić zarówno przez internet, jak i osobiście. W przypadku obostrzeń spowodowanych pandemią koronawirusa miejsca przypisane do danego karnetu mogą być nieaktualne, a posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo wejścia na stadion w przypadku ograniczonej liczby publiczności na stadionie.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *