Już dziś Firepower. Ognisty pokaz w Ruinach Podominikańskich

Box2 Wiadomości
fot. Festiwal Teatrów Ulicznych

Trwa 6. Festiwal Teatrów Ulicznych w Toruniu. Grupy teatralne z Torunia i innych regionów Polski od 5 lipca prezentują się w przestrzeni miasta. Dziś wieczorem w ramach ulicznych wydarzeń odbędzie się atrakcja, na którą czekało wielu mieszkańców. Przed nami fireshow.

W sobotę 25 lipca o godz. 21.00 i o godz. 22.00 w Ruinach Podominikańskich wystąpi SynergyART z pokazem “Firepower”. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale w imprezie – zgodnie z wytycznymi sanitarnymi – może uczestniczyć maks. 150 osób, dlatego warto być wcześniej na miejscu! O wejściu na teren wydarzenia będzie decydować bowiem kolejność, wejściówki nie są dystrybuowane. Organizatorzy 6. Festiwalu Teatrów Ulicznych przypominają jednocześnie o przestrzeganiu innych wytycznych sanitarnych, m.in. obowiązku noszenia maseczek lub przyłbic, dezynfekcji rąk, mierzenia temperatury, podania danych osobowych i zachowania co najmniej 2 metrów odstępu od innych uczestników.

Czego możemy spodziewać się na wieczornym pokazie “Firepower”?

To będzie bardzo ogniste i hipnotyzujące fireshow, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Do powstania widowiska artyści wykorzystują pirotechnikę, dynamiczną choreografię i efekty sceniczne, a także różnorodne sprzęty takie, jak płonące obręcze czy wachlarze – zachęcają organizatorzy.

Organizatorami wydarzenia są gmina miasta Toruń, Toruńska Agenda Kulturalna i grupa SynergyART.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *