Już w niedzielę Drwęca Kaszczorek rozpoczyna swoją walkę o awans

Box2 Sport Wiadomości
fot. Martyna Brzezińska / nadesłane

25 kwietnia – tego dnia tor w Kaszczorku będzie miał swój oficjalny, ligowy debiut. Drwęca Kaszczorek rozpocznie zmagania od meczu z OS Omegą Ostrów.

Rozgrywki CS Superligi będą mogły rozpocząć się w wyniku poluzowania obostrzeń.

REKLAMA

– Na dzień dobry w niedzielę, 25 kwietnia 2021 roku, odbędzie się istny speedrowerowy maraton na torze przy Skierki w Kaszczorku. Oprócz spotkania z udziałem Drwęcy dojdzie także do pojedynków w ramach Młodej CS Superligi i CS Superligi Żaków – informuje koordynator Drwęcy Kaszczorek Bartosz Fryckowski.

Starcie z drużyną z Ostrowa miało odbyć się w trzeciej kolejce, ale będzie ono inauguracyjnym meczem torunian ze względu na przełożenie spotkań 1. i 2. kolejki na 1 maja i 6 czerwca.

Ostrowianie w tym sezonie debiutują w zmaganiach o DMP. Uważani są za jednego z głównych rywali Drwęcy do awansu do dywizji “A”.

– Spotkanie zatem niesie za sobą duży ciężar gatunkowy. Będzie także prawdziwym testem siły rażenia drugiego zespołu z Grodu Kopernika, który zimą przeszedł spore zmiany. Od wzmocnień po sztab szkoleniowy. Rangi temu pojedynkowi dodaje fakt, iż będzie to debiut “Wodników” na torze przy Skierki – dodaje Bartosz Fryckowski.

Niedzielne zmagania rozpoczną się o godz. 12:00. Najpierw odbędzie się mecz Młodej CS Superligi pomiędzy TSŻ-em Schoenberger Toruń a OS Omegą Ostrów. Później odbędzie się spotkanie CS Superligi Żaków, znów pomiędzy reprezentantami tych samych drużyn. “Wodnicy” pojadą natomiast o godz. 15:00.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *