Kafkański książkomat. Zamów i odbierz książkę bez wchodzenia do księgarni

Box2 Polecamy Wiadomości
fot. Pixabay

Księgarnia Kafka i spółka to wyjątkowe miejsce na literackiej mapie Torunia. To nie tylko literatura z różnych dziedzin, ale także spotkania autorskie i prelekcje. Tym razem Kafka zaskoczyła swoich czytelników możliwością skorzystania z książkomatu.

Kafkański książkomat to możliwość zamówienia książek i ich odbioru bez bezpośredniego kontaktu z księgarzami. Kafka i spółka stworzyła punkt odbierania książkowych zamówień. Jak to działa? Wystarczy napisać do księgarni (za pośrednictwem poczty elektronicznej lub mediów społecznościowych) albo zadzwonić i powiedzieć, na jakich książkach nam zależy. Kolejny krok to opłacenie zamówienia przelewem internetowym i potwierdzenie zaksięgowania wpłaty przez księgarnię. Przygotowane zamówienie można następnie odebrać w jednym z okien księgarni, mieszczącym się przy ul. Szewskiej 2. Za zamówienie można też zapłacić w okienku, bez konieczności wchodzenia do księgarni.

Kafka i spółka przygotowała dla swoich czytelników także ofertę specjalną. Wszystkie zamówienia powyżej 100 zł mogą zostać wysłane kurierem na wskazany adres, oczywiście na koszt księgarni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *