Karolina z Torunia potrzebuje wsparcia. Liczy się każda złotówka

Box2 Wiadomości

Najpierw operacja usunięcia guza, a teraz czterokończynowy niedowład i ataksja. “Karolina ma zaledwie 22 lata, a wszystkie jej plany i marzenia zastąpiła walka o sprawność”, opisuje mama dziewczyny i apeluje o wsparcie finansowe. Każdy może dołożyć swoją cegiełkę na portalu siepomaga.pl.

Karolina Jeziurska z Torunia ma dopiero 22 lata, ale zmaga się z bardzo poważnymi chorobami. Początkowo pojawiały się u niej sporadyczne napady drgawkowe, ale wytłumaczeniem dla nich miałby być problemy emocjonalne. Niestety, drgawki nie minęły, a objawy zaczęły się pogłębiać – dołączył do nich ból głowy i zaburzenia widzenia. Okazało się, że w głowie Karoliny rozwija się guz – tykająca bomba. Udało się go usunąć operacyjnie, to jednak nie był koniec kłopotów zdrowotnych dziewczyny. Powikłaniami po operacji okazały się czterokończynowy niedowład i ataksja.

Zawsze uśmiechnięta, zawsze w ruchu, zawsze chętna do pomocy. Taką ją pamiętam i o to, by taka znów była, będę walczyć do utraty tchu… Choć codziennie dziękuję za to, że Karolcia jest z nami, to serce mi pęka gdy widzę, jak teraz wygląda jej życie. Moja córka ma zaledwie 22 lata, a wszystkie jej plany i marzenia zastąpiła walka o sprawność – opisuje mama Karoliny na portalu siepomaga.pl – Tak nie może wyglądać jej życie!

Na portalu siepomaga.pl uruchomiona została zbiórka na wsparcie leczenia Karoliny. Do tej pory udało się uzbierać nieco ponad 23 tys. zł. Każdy może pomóc – wystarczy wpłacić wybraną sumę lub udostępnić zbiórkę.

Fot. siepomaga.pl

Tagged

2 thoughts on “Karolina z Torunia potrzebuje wsparcia. Liczy się każda złotówka

  1. Liczę na drobniaki-30.000 zł od PGE Toruń, 10.000 zł od prezydenta Torunia, 12.500 zł od radnych Torunia. Jeśli jednak wywołani publucznie w tylko toruń, podejmą indywidualne decyzje, by tych pieniędzy nie przekazać na ratowanie życia tego człowieka, tej młodej kobiety, to kim wtedy będziecie?
    Ludźmi?
    Torunianie sami zobaczą, jak się zachowacie?!

    1. Liczyć to możesz swoje pieniądze, nie cudze. Ci ludzie mogą dać komuś innemu. Jest wielu potrzebujących. Mogą a nie muszą. Liczysz, że dadzą? Pokaż ile ty dałeś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *