Kiedyś w kampanii się odchudzał. Teraz ma plakat z maliną zamiast głowy

Box2 Na luzie
fot. strona facebookowa Piotra Malinowskiego

Piotr Malinowski, “jedynka” SLD w okręgu nr 3 w kampaniach wyborczych stawia na nietypowe pomysły. Kiedyś postanowił urządzić sobie wyborczą głodówkę, w której stracił ponad kilkanaście kilogramów. Teraz zamiast jego twarzy na plakacie możemy zobaczyć wielką malinę.

Malinowski to jeden z tych kandydatów, którzy swoim poczuciem humoru mierzą, żeby załapać się do “michałków” w Teleexpressie. Kilka lat temu podczas jednej z kampanii wyborczych postanowił urządzić głodówkę i stracić nieco na wadze. W kilka tygodni zrzucił ponad kilkanaście kilogramów. Media tematu jednak nie podłapały, a sam kandydat musiał obejść się smakiem, bo mandatu nie uzyskał.

Teraz Malinowski znów chce “szokować” mieszkańców. Zaczął swoją kampanię od prezentacji swojego wyborczego plakatu, na którym zamiast głowy ma jedną wielką malinę i czerwony napis “Malina nr 1 w Toruniu”. Jeśli takie afisze pojawią się na mieście, z pewnością przykują wzrok. Trudno jednak powiedzieć, czy przybędzie mu od nich głosów.

Jednego możemy być pewni: z Malinowskim kampania na pewno będzie barwniejsza. Już zainteresował się nim serwis ASZdziennik.pl:

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *