Kłótnia na ul. Podgórnej. Mężczyzna wsiadł pijany za kółko

112 Box2 Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

Policjanci zauważyli auto w okolicach ul. Grudziądzkiej. Mężczyzna jechał w kierunku Łysomic. Udało się go jednak zatrzymać. 32-latek miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Teraz grozi mu do dwóch lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę 14 lutego ok. godz. 20.00. Na ul. Podgórnej w Toruniu doszło do kłótni pomiędzy kobietą, a mężczyzną. Po awanturze 32-latek wsiadł za kółko i zaczął kierować się w stronę Łysomic. Policjanci podejrzewali, że może być pod wpływem alkoholu. Mieli rację. Zauważyli kierowcę w rejonie ul. Grudziądzkiej.

Policjanci włączyli sygnały, dogonili samochód i zatrzymali go do kontroli. Kiedy mundurowi podeszli do auta od razu zorientowali się, że mężczyzna  jest pijany. Funkcjonariusze zbadali jego stan trzeźwości. Urządzenie wykazało u 32-letniego kierowcy blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie – informuje asp. Wojciech Chrostowski z KMP Toruń.

To nie koniec kłopotów 32-latka. Okazało się, że auto nie miało ważnego ubezpieczenia i badań technicznych. Mężczyzna trafił prosto do policyjnej celi. Teraz grozi mu do dwóch lat więzienia.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *