Kłótnia na ul. Podgórnej. Mężczyzna wsiadł pijany za kółko

112 Box2 Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

Policjanci zauważyli auto w okolicach ul. Grudziądzkiej. Mężczyzna jechał w kierunku Łysomic. Udało się go jednak zatrzymać. 32-latek miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Teraz grozi mu do dwóch lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę 14 lutego ok. godz. 20.00. Na ul. Podgórnej w Toruniu doszło do kłótni pomiędzy kobietą, a mężczyzną. Po awanturze 32-latek wsiadł za kółko i zaczął kierować się w stronę Łysomic. Policjanci podejrzewali, że może być pod wpływem alkoholu. Mieli rację. Zauważyli kierowcę w rejonie ul. Grudziądzkiej.

Policjanci włączyli sygnały, dogonili samochód i zatrzymali go do kontroli. Kiedy mundurowi podeszli do auta od razu zorientowali się, że mężczyzna  jest pijany. Funkcjonariusze zbadali jego stan trzeźwości. Urządzenie wykazało u 32-letniego kierowcy blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie – informuje asp. Wojciech Chrostowski z KMP Toruń.

To nie koniec kłopotów 32-latka. Okazało się, że auto nie miało ważnego ubezpieczenia i badań technicznych. Mężczyzna trafił prosto do policyjnej celi. Teraz grozi mu do dwóch lat więzienia.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *