Klub Mamy&Maluszka w Toruń Plaza

Toruń Plaza

Znamy daty i tematy marcowych spotkań Klubu Mamy&Maluszka w Toruń Plaza. Spotkania odbywać się będą w każdy poniedziałek, w godz. 12:00 – 14:00.

W trakcie spotkań, mamy, które chcą pozostać aktywne, będą mogły dowiedzieć się, jak można ciekawie spędzić czas z maluszkiem u boku. Dzielenie się pomysłami i wspólna wymiana doświadczeń z pewnością przyniesie wiele pomysłów.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, nie trzeba także się na nie zapisywać. Harmonogram marcowych spotkań:

  • 02.03 „Muzyka i ruch” – otwieramy dzieci na ruch muzyczny – pokażemy jak dźwięki zamienić na gesty. Niezobowiązująca improwizacja otworzy przed dziećmi świat ekspresji, który bezpośrednio przełoży się na ich rozwój.
  • 09.03– „Namalujmy coś ” – warsztaty plastyczne, podczas których zamiast pędzli będziemy używać nietypowych „narzędzi malarskich”.
  • 16.03 – „Batti i Strauss” – warsztaty muzyczne, w czasie których dzieci nauczą się w jaki sposób można odbierać muzykę klasyczną.
  • 23.03 – „Zabawy z mikrofonem” – czyli jak zrobić własny podkład, a później do niego zatańczyć. Nauczymy dzieci obsługi mikrofonu i uczynimy z niego przedmiot do świetnej zabawy i ekspresji samych siebie.
  • 30.03 – „Wesoły koszyczek” – zajęcia artystyczne, w czasie których zrobimy ozdoby wielkanocne, które dzieci będą mogły zabrać do domów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *