Kobieta zmarła po wypadku na drodze krajowej nr 10

112 Wiadomości
fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

 W szpitalu zmarła 64-letnia kobieta, która trafiła tam w miniony piątek po wypadku, do którego doszło w okolicach Dybowa (gmina Wielka Nieszawka) na drodze krajowej nr 10. Policjanci szukają świadków tego zdarzenia.

Przypomnijmy: 26 października ok. godz. 12 na drodze krajowej nr 10 w okolicach Dybowa doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch aut osobowych i jednego dostawczego. 

Z dotychczasowych ustaleń policjantów z toruńskiej drogówki wynika, że jadąca od strony Bydgoszczy toyota auris czołowo zderzyła się z seatem ibizą jadącym z przeciwnego kierunku. Po zderzeniu toyota uderzyła jeszcze w jadącego za seatem forda transita.

W wyniku zderzenia na miejscu zginął 67-latek kierujący ibizą. Pasażerka ibizy (64-latka) i kierujący toyotą (67-latek) trafili do szpitala. Toruńscy policjanci w tym tygodniu otrzymali informację, że w szpitalu zmarła 64-latka.

Okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze szukają świadków tego zdarzenia. Można się zgłaszać osobiście lub telefonicznie z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112 i 997.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys