“Kochanie wróciłem” – doskonała komedia z gwiazdorską obsadą

Kultura Materiały partnera
Fot. nadesłane

Syn nie zna ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie o byłym mężu obiektu swoich westchnień, a mąż nie akceptuje adoratora – skomplikowane? A gdyby do tego pojawiła się druga była żona byłego męża bohaterki?

Za miesiąc – w poniedziałek 18 lutego o godz. 18 w CKK Jordanki odbędzie się spektakl „Kochanie wróciłem” w gwiazdorskiej obsadzie! Komedia ta jest swoistym lustrem, w którym pomiędzy wybuchami śmiechu, przeglądamy się my wszyscy – widzowie w teatrze i główni aktorzy w naszym własnym życiu. Jest jeszcze jedna, może najważniejsza bohaterka tej zabawnej sztuki – miłość – dla której i dzięki której żyjemy. Z głęboką wiarą, że choć “stara” – to nie “zardzewieje”.

REKLAMA

Jeśli w znanym porzekadle – “Stara miłość nie rdzewieje” jest odrobina prawdy, to francuska komedia “Kochanie wróciłem” najlepiej tego dowodzi. Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma co prawda atrakcyjnego adoratora, ma wyluzowanego dorosłego syna i nawet ponownie w jej życie wkracza były mąż – skruszony i pełen dobrej woli do pojednania… za prawie każdą cenę. Kiedy jednak syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora, który adoruje nie tylko żonę byłego męża, o czym, oczywiście Severine nie wie… Trochę skomplikowane? Wobec tego dodamy jeszcze tylko, że w wydawnictwie pojawia się druga była żona byłego męża właścicielki, o czym Severine również nic nie wie, a Jean-Pierre, czyli były mąż obu pań zaraz się dowie…

Obsada:

  • Marta Wierzbicka
  • Maria Pakulnis
  • Katarzyna Ankudowicz
  • Jan Jankowski
  • Grzegorz Pawlak
  • Marcin Troński
  • Wojciech Wysocki
  • Bartosz Obuchowicz

Bilety dostępne są w cenach od 40 zł do 100 zł. Dostępne są w: księgarni PWN ul. M. Reja 25 lub na www.kupbilecik.pl.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *