Kolejna miejska działka sprzedana. Za pół miliona złotych. Kto ją kupił?

Box2 Wiadomości
fot. Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu

556 tys. zł – tyle wpłynie do miejskiej kasy. Magistratowi udało się sprzedać działkę inwestycyjną przy ul. Łódzkiej 117C. Licytację wygrała firma Pack Druk Poligrafia Uszok&Uszok.

Kolejna działka inwestycyjna na toruńskim lewobrzeżu znalazła nabywcę. Chodzi o teren przy ul. Łódzkiej 117C. Wylicytowała ją działająca po sąsiedzku firma Pack Druk Poligrafia Uszok&Uszok. Zapłaci za nią 556 tys. zł.

Jakie plany mają przyszli właściciele działki? Zamierzają rozwijać tam swoją działalność. Toruńska firma jest jednym z największych w Polsce producentów opakowań z kartonu i mikrofali. Obecnie zatrudnia już kilkuset pracowników w dwóch zakładach – w Toruniu i Tucholi.

Swoje towary głównie eksportuje. Klientami opakowań produkowanych przez Pack Druk Poligrafia Uszok&Uszok są renomowane firmy z branż farmaceutycznej, spożywczej, kosmetycznej i healthcare.

Działka przy Łódzkiej 117C ma atrakcyjne położenie. Znajduje się bezpośrednio przy wjeździe na trasę wschodnią i drodze krajowej nr 91. W jej pobliżu znajdują się wszystkie niezbędne sieci: kanalizacyjna, wodociągowa, energetyczna. To teren niezabudowany i niezagospodarowany, częściowo obejmuje powyrobiskowe zbiorniki wodne (w części już zasypane).

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *