Restauracja Piernicova mieszcząca się przy ul. Przedzamcze 6B od piątku szuka testerów, którzy będą oceniać jej pracę.
– Z uwagi na wielkie zainteresowanie naszą restauracją od początku jej funkcjonowania przygotowujemy się do kolejnego już, trzeciego otwarcia w ciągu roku działania – czytamy na facebookowej stronie restauracji.
Restauracja testuje codziennie od piątku od godz. 17:00. Na testowanie można zapisać się wyłącznie telefonicznie pod numerem 880 323 890. Obowiązuje zasada “kto pierwszy ten lepszy”.
– Wszyscy testerzy mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ czas spędzony na degustacji i testowaniu dań będzie ściśle określony wymogami sanitarno-epidemiologicznymi narzuconymi przez Ministerstwo Zdrowia – napisała na facebooku restauracja.
otwierać wszystko !
w czasie Fałszywej “plandemii”
Zamykać wszystko w trakcie pandemii.