Kolejne firmy ze znakiem Made in Toruń

Box2 Wiadomości

Nowe technologie, flagowe restauracje, hotele, czy też firmy z branży motoryzacyjnej i budowlanej – to niektóre z 28 firm, które zostały wyróżnione znakiem jakości Made in Toruń. Wręczenie certyfikatów zaplanowano na 26 maja.

Kapituła znaku wyróżniła biznesowe przedsięwzięcia , w których upowszechniane dobre praktyki w swojej branży i które działają zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Projekt Made in Toruń ma wzmacniać wizerunek najlepszych toruńskich produktów i usług oraz wspierać lokalne firmy.

Cieszymy się, że w trudnej sytuacji jaką jest pandemia, toruńskie  firmy dbają oto, by ich produkty i usługi były najwyższej jakości – mówi Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. – Mimo ograniczeń w funkcjonowaniu udało się utrzymać biznesową wiarygodność, a znak Made in Toruń jest jej najlepszą rekomendacją. Pokazuje to ogromną siłę toruńskich przedsiębiorców i podkreśla rolę naszego miasta jako ważnego partnera biznesowego.

Przedstawiciele 28 firm odbiorą statuetki Made in Toruń z rąk prezydenta Michała Zaleskiego podczas uroczystości, która odbędzie się 26 maja na Scenie Szekspirowskiej Baja Pomorskiego w Toruniu.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *