Kolejne mecze toruńskich drużyn futsalowych

Box2 Sport Wiadomości
fot. Róża Koźlikowska | @FotRose

Zawodnicy FC Toruń grali swój mecz Futsal Ekstraklasy w sobotę, TAF Toruń natomiast rozgrywał swój mecz 1 Ligi Futsalu w niedzielę. Oba zespoły zagrają swoje kolejne mecze w środę.

W sobotnim meczu FC Toruń wystąpił ich… trener Łukasz Żebrowski. Mało tego, po 6 latach, 10 miesiącach i 23 dniach ponownie wpisał się na listę strzelców w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy. Spotkanie z P.A. NOVA Gliwice zakończyło się wynikiem 5:2.

REKLAMA

W środę torunian czeka trudniejsze zadanie. Podopieczni trenera Żebrowskiego zmierzą się u siebie z zajmującym czwarte miejsce w ligowej tabeli Clearexem Chorzów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30.

Zawodnicy TAF-u Toruń w niedzielę mierzyli się z liderem ligowej tabeli, Legią Warszawa. Mimo walki nie udało im się osiągnąć korzystnego rezultatu i przegrali 1:4.

W środę torunianie rozegrają u siebie zaległy mecz 15. kolejki 1 Ligi Futsalu przeciwko BestDrive Piła. Spotkanie obu drużyn było zaplanowane na 10 stycznia. Zostało jednak przełożone z powodu zagrożenia epidemicznego. Środowy mecz rozpocznie się o godz 18:30.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *