Kolejne potrącenie na przejściu dla pieszych! Znów na Rubinkowie

112 Box2 Polecamy Wiadomości
fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

W środowy poranek na ul. Buszczyńskich kierowca citroena c3 nie udzielił pierwszeństwa mężczyźnie przechodzącemu po oznakowanym przejściu dla pieszych i potrącił go.

Do zdarzenia doszło w środę ok. godz. 6.40 na ul. Buszczyńskich na toruńskim Rubinkowie.

– Kierujący pojazdem marki citroen c3 nie udzielił pierwszeństwa pieszemu prawidłowo przechodzącemu po oznakowanym przejściu dla pieszych – informuje Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji. – W wyniku tego doszło do jego potrącenia.

Mężczyzna doznał obrażeń i trafił do szpitala. Po opatrzeniu mógł jednak wrócić do domu. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji Toruń Rubinkowo.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

7 thoughts on “Kolejne potrącenie na przejściu dla pieszych! Znów na Rubinkowie

  1. Ignorowanie przejść dla pieszych jest tak masowe, jak jazda samochodami i parkowanie na drogach rowerowych . Już nikt się nie krępuje, choćby na Sz. Chełmińskiej za Małachowskiego, a już szczytem bezczelności jest to, co dzieje się na Bema przed Tor-Torem. Droga rowerowa i chodnik to teraz plac manewrowy, parking i droga dojazdowa pod drzwi lodowiska, Gdzie jest policja i SM???!!!

  2. Drogą, która kiedyś była osiedlowa Buszczynskich teraz robią sobie skróty między Bukowa a Niesiołowskiego Może w końcu jakies progi zwalniające w miejscu tych przejść dla pieszych? To samo koło Netto pieszym po nogach prawie jeżdżą.

  3. A może jakiś odblask lub kamizelka żeby pieszy był widoczny? . A Pozatym przy przejściach dla pieszych powinna być sygnalizacja

  4. Wszyscy ignorują przejścia ponieważ nasze polskie prawo jest tak popier….że brak słów typek zabił 2 kobiety grozi mu do 8 lat a drugi zabił nożem jedną osobe 2 ranil i grozi mu dożywocie posrane prawo !!!! Nic tylko włączyć długie światła wycieraczki i gaz do dechy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *