Kolejne włamanie do wozu “Grubej Ryby” w Przysieku. Jest nagroda za wskazanie amatorów kradzionej rybki!

112 Polecamy Wiadomości
Fot. strona facebookowa "Grubej Ryby"

Sklep rybny i restauracja “Gruba Ryba” przeżywa kolejne kłopoty. Wydawałoby się, że po ataku fanów Daniela “Magicala” z Urzędniczej nic złego nie przytrafi się tej firmie. Niestety…

Od dłuższego czasu firma pracowała w dwóch punktach: przy ul. Kwiatowej na toruńskich Wrzosach oraz w Przysieku przy ul. Leśnej, gdzie ryby można kupić z auta. 

20 grudnia na facebookowym profilu firmy pojawiła się informacja o tym, że wóz został ponownie okradziony. Dwóch mężczyzn włamało się do samochodu i wyniosło znajdujący się tam towar.


Poprzednie tego typu zdarzenie miało miejsce w lutym br. Wówczas nieznani sprawcy poważnie uszkodzili bok auta, które z parkingu nie odjechało już o własnych siłach. “Gruba Ryba” borykała się nie tylko z kradzieżami.

Największe kłopoty tej firmie sprawili koledzy i fani Daniela “Magicala” z Urzędniczej – patostreamera, który w odwecie za niedostarczone zamówienie zaapelował do swoich wiernych widzów o “rajd” na ich profil, w efekcie reputacja firmy w internecie dramatycznie spadła.

Dziś firma odbudowuje wizerunkowe straty, a za wskazanie sprawców ostatniego włamania obiecuje czterocyfrową nagrodę.

Tagged