Kolejny pracownik MZK finalistą konkursu “Pracownik Roku”

Box2 Wiadomości
fot. MZK

Po pani Edycie Urtnowskiej, która została finalistką konkursu “Pracownik Roku” w kategorii “Długodystansowiec” przyszła kolej na pana Wojciecha Szachewicza, którego kandydaturę zgłoszono w kategorii „Mentor”.

O pani Edycie Urtnowskiej pisaliśmy tutaj:

– „Nie znasz spraw sprzed lat, bo jeszcze nie pracowałeś w MZK? Zapytaj Wojciecha” – tak się mówi w MZK. A zapytany o jakiś najmniejszy szczegół Wojtek natychmiast otworzy pokrywę studni swej wiedzy i tak się rozwinie, że trzeba go będzie hamować, gdyż trudno przyswoić wszystkie wiadomości, jakimi zasypie pytającego. Nic dziwnego, bo żyje pracą i dla pracy – informuje rzecznik prasowy MZK w Toruniu, Sylwia Derengowska.

Pan Wojciech jest wieloletnim i zasłużonym pracownikiem MZK. Swoją pracę w tym miejscu rozpoczął w 1979 roku. Najpierw był starszym referentem, później był zastępcą kierownika oraz instruktorem nauki jazdy. Przez ponad 10 lat był instruktorem nauki zawodu w Szkole Przyzakładowej.

– Pan Wojtek to prawdziwa kopalnia wiedzy merytorycznej i praktycznej, cierpliwy mistrz z poczuciem humoru, wychowawca kilku pokoleń uczniów, którzy do dnia dzisiejszego korzystają z nabytych umiejętności, dla których zawsze znajduje czas. Wyróżnia się dociekliwością, jest zawsze gotowy do działania, zaangażowany i rozważny w podejmowaniu kluczowych decyzji. Niezwykle sumienny i bardzo zaangażowany w powierzone obowiązki – nie ma takiej możliwości, by nie dotrzymał nawet najbardziej napiętego terminu – dodaje Sylwia Derengowska.

Pan Wojciech w 2007 roku otrzymał Srebrny Medal “Zasłużony dla Komunikacji Miejskiej w Toruniu”.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *