Kolizja z udziałem 4 samochodów na Rondzie Niepodległości [ZDJĘCIA]

112 Box1
Fot. nadesłane

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dziś, około godz. 15.00 na Rondzie Niepodległości. W zdarzeniu uczestniczyły cztery pojazdy: dwa samochody marki opel, volkswagen oraz volvo.

Sprawcą był kierowca tego ostatniego pojazdu. Za nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu i spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym.

3 thoughts on “Kolizja z udziałem 4 samochodów na Rondzie Niepodległości [ZDJĘCIA]

  1. Według obecnych planów “modernizacji” tego skrzyżowania istniejący układ komunikacyjny ma zostać zachowany, co jest katastrofą na kolejne dekady. Przebudowa tego skrzyżowania powinna zostać ponownie przemyślana. W miejscu tym powinno powstać prawdziwe rondo, które zwiększy bezpieczeństwo pieszych i kierowców.

    1. Idealne miejsce na rondo pięcioramienne z bajpasami (a nie jakieś turbinowe – Przy Kaszowniku), miejsca jest dość + światła najazdowe dla bambajów. I już. Acha, i jeszcze jedna sprawa. Przejścia dla pieszych w tym akurat miejscu powinny być zlikwidowane, łącznie z przystankami tramwajowymi (stara 1). Kiedyś można było jechać do Szczecina i zobaczyć jak to wygląda. Teraz został już tylko oryginał (do czasu?) – Paryż.
      Specjalne pozdrowienia dla Pana Roba Trapnella. Daj se Pan siana, w GB jest duuuużżżżżżo gorzej… hehe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *