“Koło Kukiz’15 sprzedało się”. Dziś wieczorem kolejne spotkanie pod pomnikiem Kopernika

Box2 Wiadomości

Toruńska Brygada Feministyczna poinformowała w mediach społecznościowych o kolejnym spotkaniu, organizowanym w celu wyrażenia niezadowolenia z podejmowanych przez rządzących decyzji politycznych. Chodzi o tzw. ustawę LEX TVN, która wczoraj wieczorem została uchwalona w Sejmie.

Za przyjęciem ustawy anty-TVN głosowało m.in. koło poselskie Kukiz’15 – za było trzech posłów: Paweł Kukiz, Jarosław Sachajko i Stanisław Żuk.

– Koniec demokracji… Koło Kukiz’15 sprzedało się, twierdzą, że się pomylili. *** nie miało większości, więc postanowili przekupić posłów z Kukiz’15 i co? Reasumpcja głosowania i nagle mają to, co chcieli. Praworządność mają gdzieś.
Niestety znowu musimy wyjść na ulice, pokazać sprzeciw, pokazać kolejny raz gniew suwerena – opisuje Toruńska Brygada Feministyczna, organizator wydarzenia.

Początkowo protest miał zostać zorganizowany pod biurem PIS, jednak ze względu na zwiększającą się liczbę uczestników i ich bezpieczeństwo spotkanie przeniesiono pod pomnik Kopernika. Start o 18.30.

Fot. Łukasz Piecyk.

Tagged

2 thoughts on ““Koło Kukiz’15 sprzedało się”. Dziś wieczorem kolejne spotkanie pod pomnikiem Kopernika

  1. “Toruńska brygada feministyczna”-jest organizacją o charakterze przestępczym.
    Działającą w Polsce na zlecenie i opłacaną przez podmioty zagraniczne. Celem głównym tej “organizacji” jest działalność na rzecz depopulacji narodu polskiego. Jest to więc działalność o charakterze zbrodniczym przeciwko narodowi i państwu polskiemu!

  2. oglądajcie Galerię z tych spędów UB, w intencji telewizji WSi24
    Spójrzcie w te oczy i na te twarze…..
    Ilu “partyjnych” było w ich rodzinach ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *