Koncert charytatywny dla studentki z Torunia

Box2 Interwencje
Mat. Facebook

Ola Rutkowska, studentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK, została poszkodowana w wypadku samochodowym w święta wielkanocne. Mama Oli zginęła, a ojciec, brat i Ola zostali ciężko ranni (Ola ma przerwany rdzeń kręgowy). Studentkę czeka długotrwałe leczenie, dwie skomplikowane operacje, długi okres rehabilitacji i prawdopodobnie wózek inwalidzki.

Uniwersytet Mikołaja Kopernika zaangażował się w pomoc studentce. Z tej okazji organizuje koncert charytatywny. Koncert “Jesteśmy razem” odbędzie się 7 grudnia o godz. 18 w auli UMK przy ul. Gagarina 11. Wystąpi Natalia Kukulska.

REKLAMA

Bilety w cenie 70 zł (przedsprzedaż) i 80 zł można od 1 grudnia kupić w sklepie z pamiątkami przy Rynku Staromiejskim 1, na stronie empikbilety.pl oraz w aplikacji Going.

Aleksandrze można też pomóc biorąc udział w licytacjach, które odbędą się podczas charytatywnego koncertu lub przekazując wpłatę na konto Fundacji Amicus Universitatis Nicolai Copernici (ul. Gagarina 37, 87-100 Toruń): 56 1140 2017 0000 4502 0345 2695 z dopiskiem: dla Aleksandry Rutkowskiej. Fundacja będzie również gromadziła przeznaczone na ten cel fundusze z 1 proc. podatku dochodowego. Aby przekazać 1 proc. Oli, wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać KRS FAUNC: 0000027675 oraz w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy” wpisać „dla Aleksandry Rutkowskiej”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *