Koncerty Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej przełożone. Kiedy je zobaczymy?

Box2 Kultura Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk (archiwum)

Obowiązujące pierwotnie do 9 kwietnia obostrzenia zostały przedłużone na kolejny tydzień – do 18 kwietnia. Oznacza to, że niektóre plany na ten okres trzeba nieco zmodyfikować – tak jest w przypadku koncertów Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. Kiedy spodziewać się koncertów?

Już w najbliższą niedzielę 11 kwietnia miał się odbyć koncert Viva Vivaldi! z uczniami ZSM. W związku z przedłużeniem obostrzeń, zostanie on jednak podzielony na dwie części i transmitowany na YouTube TOS w innych terminach – 17 i 24 kwietnia o godz. 18:00. Ci, którzy bilety kupili online, automatycznie otrzymają zwrot pieniędzy. Jeśli ktoś kupił bilet w kasie, musi go również zwrócić w kasie (czynne w piątki w godz. 13:00 – 19:00)

REKLAMA

Zmieni się również termin innego koncertu. Musicale, Musicale pierwotnie miał się odbyć 16 kwietnia. Nowy termin to 20 kwietnia. Co ważne, wszystkie zakupione bilety zachowują ważność w nowym terminie. Jeśli ktoś chciałby jednak bilet zwrócić, ma taką możliwość. W przypadku zwrotu biletu online, trzeba o tym poinformować do 16 kwietnia pod adresem kasa@tos.art.pl.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *