Kopernikański Marsz na Orientację

Box2 Sport Wiadomości
fot. Pixabay

Przed nami kolejne wydarzenie, związane z 100. rocznicą powrotu Torunia do Wolnej Polski. Już w najbliższą sobotę odbędzie się 43. Kopernikański Marsz na Orientację. To jedna z najstarszych imprez tego typu w kraju.

W sobotę 22 lutego fani biegów na orientację będą zbierać się w godzinach 10.00-12.00 przed Ratuszem na Rynku Staromiejskim. Wezmą udział w 43. Kopernikańskim Marszu na Orientację. Impreza cieszy się bardzo dużą popularnością, przyciągając co roku kilkuset uczestników. Będą oni mogli wybrać trasę dla osób początkujących o długości 3 km (50 min.) lub trasę dla osób średnio-zaawansowanych bez ograniczeń wiekowych o długości 4 km (80 min.). Trasy można pokonywać indywidualnie lub zespołowo według dowolnie wybranego wariantu. Warunkiem jest otrzymanie wpisu na karcie startowej w wyznaczonych punktach kontrolnych.

REKLAMA

Karty po zakończeniu marszu będą przyjmowane maksymalnie do godziny 14.00. Wydarzeniem będzie kierował Waldemar Fijor, a głównym sędzią będzie Wojciech Kluska. Dla najlepszych przewidziane są upominki i dyplomy. Chętni do udziału w imprezie muszą zgłosić się do biura Oddziału Miejskiego PTTK w Toruniu lub w sekretariacie imprezy, czyli na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego w Toruniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *